Vágódeszka készlet FOLIO STEEL, 4 db, állvánnyal, fekete, Joseph Joseph
Kód: JS60171Termék részletes leírása
Ez a Folio vágódeszka készlet tökéletes megoldás minden konyhába. A műanyag állványban 4 vágódeszkát talál - nyers húshoz, halhoz, zöldséghez és főtt ételhez. Minden vágódeszka más színű, így könnyen megkülönböztetheti őket. A rozsdamentes acél fogantyúk megkönnyítik a vágódeszkák eltávolítását, és a vágódeszkák közötti külön tér biztosítja a gyors száradást. A vágódeszkákat kifejezetten úgy tervezték, hogy megőrizzék a kések állapotát, és a lehető legbiztonságosabb és leghigiénikusabb legyen az ételek vágása. Mosogatógépben mosható.
A műanyag vágódeszkák erősségei közé tartozik a könnyű karbantartás, a higiénia és mindenekelőtt az, hogy érzékenyek a késeinkre. A Joseph Joseph márka tervezőinek célja ezúttal az volt, hogy a munkalapon kézre álló vágódeszkákat biztosítsanak, olyan egyedi vágódeszkákat készítsenek, amelyek 100%-ban betöltik a célt, és elegáns tárolásukat is megoldják. A Folio vágódeszka állvány egy készlet a leggyakoribb konyhai munkákhoz.
Fő előnyök:
4 vágódeszkából álló készlet állványban
Univerzális használat
Különböző színek a szeletelendő ételnek megfelelő könnyű kiválasztáshoz
A megemelt élek megakadályozzák a csepegést
Csúszásmentes kivitel
Rozsdamentes acél fogantyúk a könnyű eltávolításhoz
Külön tér a vágódeszkák között - levegő keringés
Mosogatógépben mosható vágódeszkák
Az állvány nedves ruhával letörölhető
BPA-mentes
Specifikációk:
Anyag: műanyag, rozsdamentes acél
Állvány színe: sötétszürke
Állvány méretei: 26,3 x 35,6 x 7,2 cm
A vágódeszkák méretei: 24 x 34 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Műanyag konyhai vágódeszkák |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 2.7 kg |
| EAN vonalkód: | 5028420001204 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| Méret: | 34 cm |
| Darabszám: | 4 db |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépbe alkalmas |
| Terméktípus: | Vágódeszka |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Joseph Joseph |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Richard és Anthony Joseph testvérek úgy döntöttek, hogy a formatervezési tanulmányaikból merített tapasztalataikat a saját vállalkozásukba fektetik. 2003 óta a Joseph®Joseph márka ügyfelei több mint 100 országban várják az intelligens innovációkat. | ![]() |
