Szakácskés SWISS MODERN 20 cm, Victorinox
Kód: VN6901020GKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kés kialakítása lehetővé teszi, hogy a penge kényelmesen feküdjön a vágandó anyagot tartó kéz ujjpercein, így kiválóan alkalmas mindennapi használatra.
- Precíziósan élezett rozsdamentes acél penge
- A diófa fogantyú kemény és gyönyörű textúrájú
Swiss Modern sorozat
KésválasztékVictorinox A Swiss Modern nemcsak lenyűgöző teljesítményt, hanem vizuális élményt is kínál, így a főzés új szintre emeli a főzését. A kések kiváló minőségű rozsdamentes acélból készülnek, rendkívül kopásállóak, és a precíziósan csiszolt pengének köszönhetően a legkisebb darabok is könnyen vághatók. A fényűző megjelenésű sötét nyél válogatott diófából készült, így nagyon erős és gyönyörű textúrájú. Ugyanebből a sorozatból egy vonzó késtömb biztosítja a Swiss Modern kések biztonságos és stílusos tárolását.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes acél szakácskések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 7611160063830 |
| Szín: | Barna |
| Méret: | 20 cm |
| Pengehossz: | 20 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | Victorinox Swiss Modern |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!