Szakácskés SWISS MODERN 20 cm, fekete, Victorinox
Kód: VN6901320B100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kés kialakítása lehetővé teszi, hogy a penge kényelmesen feküdjön a vágandó anyagot tartó kéz ujjpercein, így kiválóan alkalmas mindennapi használatra.
- Precíziósan élezett rozsdamentes acél penge
- Kiváló minőségű műanyagból készült fogantyú
Swiss Modern sorozat
A Victorinox Swiss Modern kés sorozat lenyűgöző teljesítményt nyújt, a kések minőségi rozsdamentes acélból készülnek, rendkívül kopásállóak, a precízen élezett penge pedig még a legkisebb darabok könnyű vágását is lehetővé teszi.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes acél szakácskések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 7611160092496 |
| Szín: | Fekete |
| Méret: | 20 cm |
| Pengehossz: | 20 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | Victorinox Swiss Modern |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!