Szakácskés CLASSIC WHITE 20 cm, Wüsthof
Kód: WU1040200120100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Sokoldalú konyhai eszköz: a legfontosabb alapfelszerelés minden hobbi- és profi szakács számára, a szakácskés alkalmas a legtöbb konyhai feladatra, a legkülönfélébb vágási és fogási technikákhoz. Az ételkészítést igazi élménnyé teszi. A szakácskéssel húst, gyümölcsöt, zöldséget, fűszernövényeket vághat vagy fokhagymát apríthat. A széles penge lehetővé teszi az apróra vágott összetevők gyors átvitelét a lábasba.
Specifikáció:
- Természetes egyensúly a fejnek és a teljesen kovácsolt fogantyúnak köszönhetően
- Teljes ujjvédelem a biztonságosabb munkavégzés érdekében
- A WÜSTHOF rozsdamentes acél egyetlen darabból kovácsolva
- Solingenben, Németországban kovácsolták
A penge:
- Anyaga: króm-molibdén-vanádium acél (X50CrMoV15)
- Keménység: 58 Rockwell
- PEtec (Precision Edge Technology)
- Kézi végső polírozás
- Csiszolási szög: 28°
Fogantyú:
- Anyaga: POM (szintetikus)
- Három szegecs: rozsdamentes acél
- Szín: fehér
Paraméterek:
- Penge hossza: 20 cm
- Pengemagasság: 4,7 cm
- Markolat hossza: 13,7 cm
- Teljes hossz: 33,7 cm
- Súly: 268 g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes acél szakácskések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 4002293112282 |
| Szín: | Fehér |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 20 cm |
| Pengehossz: | 20 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | WÜSTHOF Classic White |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!