Szeletelő kés URBAN FARMER 14 cm, Wüsthof
Kód: WU1025246314100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ez a szeletelő kés ideális kenyér, sajt, felvágottak, paradicsom és gyümölcs vágásához. A fogazott penge különösen alkalmas a kemény héjú élelmiszerekhez. A kés a Urban Farmer sorozat része, amely a rusztikus szerszámok természetes szépségét ötvözi a legújabb anyagok és technikák felhasználásával készült kések high-tech pontosságával. A nyél fenntartható módon termesztett bükkfából készült, és a gyártás során hőkezelik, hogy garantálják a tartósságot és a vízállóságot. A fogantyú a csúszásmentes pengefejjel kombinálva biztonságos fogást biztosít.
Főbb előnyök:
- Szeletelő kés fogazott pengével
- Kovácsolatlan
- Az Urban Farmer kínálatából
- Fenntartható bükkfából készült fogantyú
- Tartós és vízálló
- Csúszásgátló fej
- Biztonságos fogás
- Csak kézmosáshoz
- Minőség - Made in Germany / Solingen
Specifikáció:
- Teljes hossz: 25 cm
- Súly: 74 g
A penge:
- Anyag: króm molibdén-vanádium acél
- Hossz: 14 cm
- Szélesség: 2,15 cm
- Csiszolási szög: 15°
- Teljes szög: 30°
- Edzett: 58° Rockwell
Fogantyú:
- Anyag: termo bükk (fa)
- szegecsek: alumínium
- Szín: barna
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis konyhakések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 4002293100296 |
| Szín: | Barna |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 14 cm |
| Pengehossz: | 14 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Speciális kés |
| Sorozat: | WÜSTHOF Urban Farmer |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása