Wok DIAMOND PRO XR LOGIC 28 cm, fedővel, levehető nyél, WOLL
Kód: WL11028PLCILTermék részletes leírása
Fontos! A WOLL főzőedényben való főzés olyan, mint egy művészet, amely, ha jól csinálja, a legjobb részekkel jutalmazza Önt. Ezért kérjük, olvassa el a WOLL megfelelő használatára vonatkozó utasításokat, amelyek a leírás végén találhatók. ↓↓↓
A 28 cm átmérőjű Diamond XR Pro Logic Wok serpenyő extra tartós, gyémánttal edzett öt rétegű tapadásmentes bevonattal. A kétszer edzett felület karcolásálló és PFOA-mentes. Ez a csúcsminőségű, tapadásmentes bevonattal ellátott edény ideális az egészséges, zsiradék nélküli főzéshez.
Az edény teste edzett alumíniumötvözetből készült, amely gyorsan felhalmozza és elosztja a hőt az egész felületen. Egyetlen darabból öntötték, így rendkívül ellenálló a mechanikai és termikus sérülésekkel szemben. Robusztus és formatartó, magas minősége révén professzionális és amatőr szakácsok számára is alkalmas. A felület rendkívül nagy ellenállása lehetővé teszi fém konyhai eszközök használatát.
A rozsdamentes acélból készült, hővel szigetelt, ergonomikus nyél levehető, így helyet takarít meg tároláskor. A WOK serpenyéhez tartozik egy teljesen rozsdamentes üveg fedél rozsdamentes fogantyúval. A 8 mm vastag, ferromágneses acél alj kifejezetten a WOLL számára készült. A serpenyő megerősített pereme jobb ütésállóságot biztosít.
A Diamond XR Pro Logic edények minden típusú főzőlaphoz alkalmasak, beleértve az indukciót is, és 250°C-ig sütőben is használhatók (fogantyú nélkül). Nagyon könnyen tisztítható és mosogatógépben mosható.
Specifikáció:
- Átmérő: 28 cm
- Magasság: 10 cm
A WOLL edények használati útmutatója
A WOLL-Profi-Guss főzőedények nagyon gyorsan felforrósodnak, ezért fontos, hogy sütés közben a megfelelő hőmérsékletet tartsa be.
Ha zsírban vagy olajban süt vagy süt, a WOLL-Profi-Guss edényeket alaposan melegítse fel:
- Röviden melegítse fel az üres WOLL-Profi-Guss készüléket a legmagasabb fokozatra. A kiváló minőségű alj nagyon gyorsan és egyenletesen felmelegszik.
- Idővel kapcsolja le a kívánt hőmérsékletre, és adja hozzá a zsírt vagy olajat és a sütőanyagokat.
- Végezzen próbát egy főzőedénnyel: ahhoz, hogy tudja, hogy a zsír vagy az olaj megfelelő hőmérsékletű-e, tartsa egy fából készült főzőedény száraz nyelét a zsírba. Ha kis buborékok képződnek körülötte, a zsír elég forró. Nem szabad a zsírtól elkezdeni a dohányzást, mert akkor elkezd égni.
A WOLL-Profi-Guss főzőedény kiváló minőségű tapadásmentes felületének köszönhetően tökéletesen alkalmas például húsok zsír nélküli sütésére is:
- Zsír nélküli hús sütésekor a WOLL-Profi-Guss edényt körülbelül 2 1/2 percig melegítse a legmagasabb fokozaton. Ellenőrizd, hogy a serpenyő megfelelően felmelegedett-e: nedves ujjaddal cseppents néhány csepp vizet az edénybe – ha a cseppek „táncolnak” az alján, a serpenyő megfelelő hőmérsékletű; ha azonnal eltűnnek, a WOLL-Profi-Guss edény már túl forró.
- Most körülbelül egyharmadával csökkentheti a hőbevitelt.
- A húsnak szobahőmérsékletűnek kell lennie főzés előtt.
- Most helyezd a húst a WOLL-Profi-Guss tálba – a hús eleinte kissé ráragad.
- Amikor kissé meglazul alulról, fordítsa meg, és süsse meg a másik oldalról.
- Ezután a húst addig sütjük vagy pirítjuk, amíg eléri a kívánt átsütöttségi fokot. Véres: a hús nyomásra nem tanúsít ellenállást; közepesen átsült: enyhe ellenállás; átsült: a hús nyomásra alig hajlik.
- A sütés után hagyjuk a húst a 90 °C-os sütőben kb. 5 percig pihenni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wok serpenyők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 2.36 kg |
| EAN vonalkód: | 4054359016102 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Méret: | 28 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Mosogatógépben mosható, Sütőben használható, Levehető fogantyú, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | WOK serpenyő |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 250 |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Németország |
| Súlykategória: | Közepes (1,2–2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Fém fogantyú |
| Gyártási ország: | Németország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Tapadásmentes bevonat |
| Hővezetés: | Gyors felmelegedés (1 - 2 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!