Tapadásmentes serpenyő 24 cm, Eva Solo
Kód: ES202724100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Rozsdamentes serpenyő minimalista skandináv stílusban készült, lekerekített peremekkel és csúszásmentes Slip-Let® felülettel. A serpenyő alkalmas mindennapi használatra, különösen minimális vagy zsiradék nélküli sütéshez. Minden típusú főzőlapon használható.
- Csiszolt 18/10 rozsdamentes acélból készült serpenyő
- Csúszásmentes Slip-Let® felület PFOA nélkül
- A lekerekített peremek megkönnyítik a konyhai eszközök kezelését a serpenyőben
- Tartós anyag alacsony tömeggel
- Szendvics alj alumínium maggal a gyors és optimális hővezetés érdekében
- Alkalmas minden hőforráshoz, beleértve az indukciót is
- Mosogatógépben mosható, de a kézi mosást javasoljuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Univerzális serpenyők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5706631257893 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 24 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Sütőben használható, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | Univerzális serpenyő |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Eva Solo |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 220 |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Dánia |
| Súlykategória: | Könnyű (0–1,2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Fém fogantyú |
| Gyártási ország: | Kína |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Tapadásmentes bevonat |
| Hővezetés: | Fokozatos felmelegedés (2 - 4 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| A dán Eva Solo társaság 1913 óta kiváló minőségű termékeket kínál rendkívül kifinomult funkcionális dizájnnal. | ![]() |
