Csiszolókés FK2 9 cm, de Buyer
Kód: DB428209Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Csiszolókés a De Buyer Fibre Carbon 2 kollekcióból egy rövid pengével és rendkívül éles. Ez a kés ideális hámozáshoz, szeleteléshez, gyümölcsök vagy zöldségek hibáinak levágásához, díszítéshez stb. A kés pengéje kiváló minőségű német rozsdamentes acélból, acéli X50CrMoV15-ből (speciális késacél acél) készült, 56 HRC keménységgel (Rockwell keménységi skála). Az FK2 sorozat egyedülálló rendszerrel rendelkezik, amely a kést az egyes szakácsok igényeinek megfelelően kiegyensúlyozza. Egyszerűen csavarja le a fogantyún lévő rozsdamentes acél lábat, és vegye ki a szükséges mennyiségű rozsdamentes acélbetétet.
A kés markolata kézzel, szénszálak rétegezésével készül. Ezáltal nagyon tartós, erős és kényelmes fogást biztosít a fáradtságmentes szeleteléshez. A pajzs védi az ujjakat. Csak kíméletes kézi mosást és rendszeres karbantartást ajánlunk élezővel és késélezővel. A késállvány ideális a kések biztonságos tárolására.
Főbb előnyök:
- Szegélykés hámozáshoz, szeleteléshez, vágáshoz és díszítéshez
- A penge rendkívül éles
- A kés pengéje kiváló minőségű német rozsdamentes acélból készült
- Egyedi késkiegyenlítő rendszer a szakács igényeinek megfelelően
- A védőburkolat védi az ujjakat
- Zökkenőmentes átmenet a védő és a fogantyú között
- Ergonomikus fogantyú
- Biztonságos, kényelmes és kellemes fogás a fáradtságmentes munkavégzéshez
- Professzionális használatra is alkalmas
- Csak kézmosáshoz
Specifikáció:
- Kés hossza: 21,7 cm
- Penge hossza: 9 cm
- Anyag: speciális kés acél, szénszál (nyél)
- Szín: ezüst, fekete (fogantyú)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hentes kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 3011244282098 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 9 cm |
| Pengehossz: | 9 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Speciális kés |
| Sorozat: | de Buyer FK2 |
| Margin: | C |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | de Buyer |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A de Buyer társaságot közel 190 évvel ezelőtt alapították a franciaországi Faymont-Val d’Ajol-ban. A mai napig büszke gyökereire, a francia formatervezés hagyományainak és minőségének megőrzésére. Az edények gyártása jelentős részben kézzel történik, és több évtizedes tapasztalat áll mögötte. |
![]() |
A de Buyer társaságot közel 190 évvel ezelőtt alapították a franciaországi Faymont-Val d’Ajol-ban. A mai napig büszke gyökereire, a francia formatervezés hagyományainak és minőségének megőrzésére. Az edények gyártása jelentős részben kézzel történik, és több évtizedes tapasztalat áll mögötte.