Paradicsomkrém 230 g, bazsalikommal, BORNIBUS
Kód: BORBS1848100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
Amikor a konyhában találkozik a paradicsom és a bazsalikom, az általában csak egy dolgot jelent - valahol a háttérben mediterrán hangulat kezd kibontakozni. Ez a kenőcs valójában egy kis trükk azoknak az időknek, amikor azt szeretné, hogy az étel naposabban ízleljen, anélkül, hogy emiatt be kellene kapcsolnia a sütőt, vagy bonyolult recepteket kellene keresnie.
Főbb előnyök:
- Finom Földközi-tengeri ízvilágú krém, ideális friss pékárukhoz, bagettekhez vagy pirítóshoz, amely intenzív paradicsom- és fűszerízeket hoz a mindennapi kulináris pillanatokba.
- Mindössze annyit kell tennie, hogy egy kis mennyiséget kenjen egy ropogós bagettre vagy friss kenyérre, és pillanatok alatt egy hétköznapi snack kellemes Földközi-tengeri ízvilágú megállóvá válik.
- A krém alapját 52% paradicsomvelő képezi, amely erőteljes, természetes ízt, finom édességet és kellemesen telt állagot biztosít.
- Az intenzív aromaréteget 8% bazsalikom egészíti ki, amely a Földközi-tengeri konyhára jellemző friss, gyógynövényes karaktert kölcsönzi.
- A 6% rehidratált szárított paradicsom mélyebb ízárnyalatot és enyhén koncentrált paradicsomintenzitást kölcsönöz.
- Az avola mandula érdekes ízvilágot kölcsönöz, és finoman strukturált textúrát kölcsönöz a krémnek, ami teltebbé és érdekesebbé teszi azt.
- A napraforgóolaj sima és kenhető állagot biztosít, így a krém könnyen használható különféle süteményeken.
- Az ízt fokhagyma, enyhe chili és almaecet egészíti ki, amelyek együttesen a könnyű fűszeresség, a frissesség és a savasság kiegyensúlyozott kombinációját alkotják.
- A krém nemcsak kenyéren vagy pirítóson, hanem szendvicsek, tapasok, zöldséges falatkák vagy hideg előételek kiegészítőjeként is nagyszerű.
- A recept nem tartalmaz GMO-kat, glutént, hozzáadott aromákat, laktózt vagy színezékeket, így a felhasznált összetevők természetes íze kiemelkedik.
- A pohár praktikus csomagolást kínál, amely alkalmas otthoni étkezésre, gyors nassolnivalóként, barátokkal való megosztásra vagy kreatív felhasználásra különféle ételek elkészítésekor.
- A Gondosan kiválasztott összetevők folytatja az 1855-ben alapított Bornibus márka hagyományait, amely a minőségre és az autentikus receptekre helyezett hangsúlyáról ismert.
Tápérték 100 g-ra:
- energiaérték: 949 kJ / 230 kcal
- Zsírok: 21 g (ebből telített zsírsavak 2,1 g)
- szénhidrát: 6,9 g (ebből cukrok 4,7 g)
- fehérje: 2,4 g
- só: 0,9 g
További információk:
- Teljes tömeg: 230 g
- összetevők: paradicsomvelő 52%, napraforgóolaj, bazsalikom 8%, rehidratált szárított paradicsom 6%, paradicsomvelő, Avola mandula 3%, almaecet, só, fokhagyma, chili paprika, savanyúságot szabályozó anyagok: tejsav, aszkorbinsav
- allergének: mandula
- nem tartalmaz GMO-t, glutént, hozzáadott aromákat, laktózt vagy színezéket
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása