Szakácskés NORDIC KITCHEN 20 cm, Eva Solo
Kód: ES515403100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
Eva Solo a Nordic Kitchen kollekciója egy új, luxus kés sorozattal bővült, amelyet a japán kézműves hagyományok szellemében alkottak meg.
Nordic kitchen Szakácskés:
- Extra tartós kés 60 HRC keménységű acéllal.
- A kivételesen éles penge exkluzív japán damaszkuszi acélból készült.
- Az anatómiai Pakkawoodból készült nyél jól illeszkedik a kézbe és sokkal pontosabb szeletelést tesz lehetővé.
- A penge éle mindkét oldalon 13-15°-os speciális japán szögben van csiszolva
- A speciális keskeny késtest megkönnyíti a vágást
- Nem mosogatógépben mosható
- A kés nem alkalmas fagyasztott élelmiszerek, csontok és más nagyon kemény összetevők vágására
- A teljes kollekcióban 5 különböző típusú kés vásárolható meg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Damaszkuszi acél szakácskések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5706631182409 |
| Méret: | 20 cm |
| Pengehossz: | 20 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | Eva Solo Nordic kitchen |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Eva Solo |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| A dán Eva Solo társaság 1913 óta kiváló minőségű termékeket kínál rendkívül kifinomult funkcionális dizájnnal. | ![]() |
