Csontozó kés CLASSIC 18 cm, Wüsthof
Kód: WU1030103818100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Hal, vad és hús precíz filézéséhez. Az egyedi, rugalmas pengeforma a konyhában és a szabadban, horgászás és vadászat során egyaránt funkcionális. A kés a Classic sorozat része, amelyben késeket találhat egyetlen darab minőségi acélból kovácsolt, könnyű kivitelben, amely rugalmasabbá teszi a pengét, és csökkenti a fáradtságot szeletelés közben. Minden penge lézerrel ellenőrzött és kivételesen éles. A kések ergonomikusan formázott markolattal vannak ellátva, három szegeccsel. Higiéniai okokból nincs rés a fogantyú és az acél között.
Specifikáció:
- Praktikus kés halak, vadak és húsok filézéséhez
- Klasszikus sorozat
- Kés kovácsolt egy darab prémium acélból
- A penge speciálisan 58° Rockwell-re van edzve
- Könnyűszerkezetes kialakítás
- A penge lézerrel vezérelt
- Ergonomikusan formázott fogantyú három szegeccsel
- Tökéletesen illeszkedik a kézbe
- Optimálisan kiegyensúlyozott
- Higiéniai
- Mosogatógépben mosható
- Penge hossza: 18 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csontozókések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4002293105826 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 18 cm |
| Pengehossz: | 18 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Terméktípus: | Filéző kés |
| Sorozat: | WÜSTHOF Gourmet |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása