Zöldségkés GOURMET 8 cm, Wüsthof
Kód: WU1035048108100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ez a rozsdamentes acél kés alkalmas gyümölcsök és zöldségek tisztítására, aprítására és díszítésére. A kés a Gourmet sorozat része, amelyben kovácsolatlan kések találhatók speciális technológiával élezett, extrém élességet garantáló kés. A formázott fogantyúk szintetikus anyagból készülnek, és higiéniai okokból nincs rés a fogantyú és az acél között, a kapcsolat szegecselt. A kések tökéletesen kiegyensúlyozottak és kényelmesen illeszkednek a kézbe.
Specifikáció:
- Gyakorlati zöldségkés
- Gourmet termékcsalád
- Kovácsolatlan kés
- Speciális technológiával csiszolva a maximális élesség érdekében
- Ergonomikusan formázott szintetikus fogantyú
- A penge zökkenőmentesen kapcsolódik a fogantyúhoz, és szegecselve van
- Tökéletesen illeszkedik a kézbe
- Optimálisan kiegyensúlyozott
- Mosogatógépben mosható
- Penge hossza: 8 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis konyhakések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4002293103846 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 8 cm |
| Pengehossz: | 8 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Terméktípus: | Speciális kés |
| Sorozat: | WÜSTHOF Gourmet |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása