Wok ADAMANT PREMIUM 28 cm, Fissler
Kód: FS15780528100Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ha minőségi WOK serpenyőt keres a konyhájába, válassza az Adamant® prémium márkátFissler.
Egy 28 cm átmérőjű, rozsdamentes acél testű, robusztus serpenyő ideális mind a finom, mind a ropogós sütéshez. Szilícium-karbid részecskékkelellátott tapadásmentes felülete karcálló - még fémeszközöket is használhat rajtaanélkül, hogy megsérülne a felület.
A stílusos serpenyő Cookstar®aljjal rendelkezik, amely lehetővé teszi az optimális hőfelvételt, -elosztást és -megtartást. Ez teszi a főzőedényt alkalmassá minden típusú főzőlapra, beleértve az indukciós. Biztosan értékelni fogja az ergonomikus és biztonsági funkciókat – a kényelmes biztonsági fogantyút fedél visszahúzó funkcióval és a fröccsenés elleni védelemmelrendelkezik. Előnye a praktikus akasztó szem is.
A serpenyő magas peremmel és extra nagy sütőfelülettelrendelkezik, így könnyedén készíthet egyszerre több adagot.
Főbb előnyök:
- Praktikus, minőségi WOK serpenyő Adamant® Fissler márkától
- Ideális finom és ropogós sütéshez
- Tapadásmentes felület szilícium-karbid részecskékkel - karcálló
- Fémszerszámok is használhatók
- Cookstar® alap - egyenletes hőeloszlás, hőtartás, energiatakarékosság
- Indukcióra is alkalmas
- Kényelmes biztonsági fogantyú
- Fedélbehúzási és fröccsenés elleni védelem funkció
- Akasztóhurok
- Magas perem, extra nagy sütési felület
Specifikáció:
- Átmérő: 28 cm
- Anyag: alumínium
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wok serpenyők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.43 kg |
| EAN vonalkód: | 4009209372976 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Méret: | 28 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | WOK serpenyő |
| Sorozat: | Fissler Adamant Premium |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Németország |
| Súlykategória: | Könnyű (0–1,2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Műanyag fogantyú |
| Gyártási ország: | Németország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Tapadásmentes bevonat |
| Hővezetés: | Gyors felmelegedés (1 - 2 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| A Fissler GmbH a legnagyobb német háztartási és konyhai készülékek gyártója. Az edények precíz kidolgozásban, célszerűségben és kifinomult formatervezésben kiválóak. Bár a Fissler egyike a német szuperbrandnak, még mindig egy világos céllal rendelkező családi vállalkozás. | ![]() |
