Tapadásmentes serpenyő PROFESSIONAL 20 cm, rozsdamentes acél, Eva Solo
Kód: ES204720100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
Serpeny Professional csúszásgátló Slip-Let® bevonattal öntött alumíniumból készülnek, amely kiváló hővezető képességgel rendelkezik. Kiváló minőségű tapadásmentes felülettel rendelkeznek, amely garantáltan PFOA mentes. A felület rendkívül kemény, alkalmas finom ételek, például hal, tojás, palacsinta stb. lassú sütésére. A serpenyők minden hőforráshoz alkalmasak, beleértve az indukciós. Használható sütőben történő gratinírozáshoz 260 °C-ig. Könnyen tisztítható, kézi mosás ajánlott.
- Öntött alumíniumból készült
- Kiváló minőségű, PFOA-mentes Slip-Let® tapadásgátló bevonat
- Rendkívül kemény külső felület, hosszú élettartam
- Extra vastag, 10 mm-es alumínium mag
- Nem melegedő rozsdamentes acél fogantyú
- Alkalmas minden hőforráshoz, beleértve az indukciót is
- Professzionális minőség 25 év garanciával
- Mosogatógépben mosható, de a kézi mosást javasoljuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Univerzális serpenyők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.13 kg |
| EAN vonalkód: | 5706631183895 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Méret: | 20 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Sütőben használható, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | Univerzális serpenyő |
| Sorozat: | Eva Solo Professional |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Eva Solo |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 260 |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Dánia |
| Súlykategória: | Könnyű (0–1,2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Fém fogantyú |
| Gyártási ország: | Kína |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Tapadásmentes bevonat |
| Hővezetés: | Gyors felmelegedés (1 - 2 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| A dán Eva Solo társaság 1913 óta kiváló minőségű termékeket kínál rendkívül kifinomult funkcionális dizájnnal. | ![]() |
