Serpenyő CATANIA 24 cm, Fissler
Kód: FS81353241000100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Univerzális serpenyő a Fissler Catania sorozatból, átmérője 24 cm. Ez rozsdamentes acélból készült, és alkalmas minden típusú tűzhelyhez, beleértve az indukciós és mosogatógépet és sütőt 230°C-ig.
Catania sorozat Fissler:
- minden rozsdamentes acélból készült edény
- termikus alj a gyors hőfelvétel, hőelosztás és hőfelhalmozás érdekében
- alkalmas minden típusú tűzhelyhez, beleértve az indukciós tűzhelyet is
- alkalmas 230°C-ig sütőbe
- mosogatógépben mosható
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes univerzális serpenyők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.08 kg |
| EAN vonalkód: | 4009209327358 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 24 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Mosogatógépben mosható, Sütőben használható, PFOA nélkül, PTFE-mentes |
| Terméktípus: | Univerzális serpenyő |
| Sorozat: | Fissler Catania |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 230 |
| Garancia (év): | 2 |
| Márka eredete: | Németország |
| Súlykategória: | Könnyű (0–1,2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Fém fogantyú |
| Gyártási ország: | Németország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Bevonat nélkül |
| Hővezetés: | Fokozatos felmelegedés (2 - 4 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
| A Fissler GmbH a legnagyobb német háztartási és konyhai készülékek gyártója. Az edények precíz kidolgozásban, célszerűségben és kifinomult formatervezésben kiválóak. Bár a Fissler egyike a német szuperbrandnak, még mindig egy világos céllal rendelkező családi vállalkozás. | ![]() |
