Tapadásmentes serpenyő CHOC RESTO 26 cm, de Buyer
Kód: DB818026Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Tapadásmentes serpenyők Choc Classic francia cég de Buyer rendkívül könnyűek, így alkalmasak kényes ételek minimális zsírtartalmú elkészítésére vagy melegítésére. A tekintélyes, 5 mm-es anyagvastagság garantálja a méretstabilitásukat, a magas minőségű tapadásmentes felület pedig professzionális tartósságot és optimális tapadásmentes teljesítményt garantál a mindennapi használat során. A Lyonnaise zseniális formája - a serpenyő peremének domború és domború alakja - lehetővé teszi, hogy az étel könnyen megfordítható legyen a serpenyőben, és tálaláskor a tányérra csúsztatható legyen.
A csokoládés serpenyőket optimális hővezetésre és hőakkumulációra tervezték. A lapos acél fogantyúk szegecsekkel vannak rögzítve, és epoxigyantával vannak bevonva, amely ellenáll a magas hőmérsékletnek és csökkenti a hővezető képességet. A tepsik hagyományos sütőben való sütéshez is használhatók, kevesebb mint 10 perc alatt. Nem alkalmas indukciós tűzhelyre.
- Nagyon könnyű, 5 mm anyagvastagságú alumínium serpenyők
- Tartós, kiváló minőségű, öt rétegből álló tapadásmentes felület - PFOA mentes
- Tökéletes hőelosztás és felhalmozás
- A tapadásmentes felület nagy ellenállása
- Használható gyors sütéshez a sütőben, max. 200 °C-ig
- Epoxi bevonatú acélból készült fogantyúk hővezető bevonattal
- Könnyen kezelhető, kényelmes fogás, a hüvelykujj a fogantyú közepén lévő ívben van elhelyezve
- Felakasztható lyukkal ellátva
Néhány tipp a Choc Classic serpenyők használatához:
- A tapadásmentes bevonat hosszabb tartóssága érdekében ne használjon fémeszközöket.
- Kerülje a tartalom nélküli serpenyők melegítését, a túlmelegedést vagy a hősokkot.
- A tapadásmentes serpenyők nem mosogatógépben moshatók.
- Javasoljuk a kézi mosást puha szivaccsal.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Univerzális serpenyők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.95 kg |
| EAN vonalkód: | 3011248180260 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Alumínium |
| Méret: | 26 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Sütőben használható, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | Univerzális serpenyő |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 200 |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Franciaország |
| Súlykategória: | Könnyű (0–1,2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Fém fogantyú |
| Gyártási ország: | Franciaország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Tapadásmentes bevonat |
| Hővezetés: | Gyors felmelegedés (1 - 2 perc) |
| Főzőlap típus: | Mindenre, kivéve indukcióra |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A de Buyer társaságot közel 190 évvel ezelőtt alapították a franciaországi Faymont-Val d’Ajol-ban. A mai napig büszke gyökereire, a francia formatervezés hagyományainak és minőségének megőrzésére. Az edények gyártása jelentős részben kézzel történik, és több évtizedes tapasztalat áll mögötte. |
![]() |
A de Buyer társaságot közel 190 évvel ezelőtt alapították a franciaországi Faymont-Val d’Ajol-ban. A mai napig büszke gyökereire, a francia formatervezés hagyományainak és minőségének megőrzésére. Az edények gyártása jelentős részben kézzel történik, és több évtizedes tapasztalat áll mögötte.