Tapadásmentes serpenyő CHOC EXTREME 28cm, rozsdamentes acél fogantyúval, de Buyer
Kód: DB830428100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Choc EXTREME tapadásmentes bevonatú serpenyők öntött alumíniumból készülnek, amely kiváló hővezető képességgel rendelkezik. Kiváló minőségű tapadásmentes felülettel rendelkeznek, amely garantáltan PFOA mentes. A felület rendkívül kemény, alkalmas finom ételek, például hal, tojás, palacsinta stb. lassú sütésére. A Choc EXTREME serpenyők minden hőforráson használhatók, beleértve az indukciót is. Használhatók sütőben való sütéshez. Könnyen tisztítható, kézi mosás ajánlott.
EXTREME serpenyő dióhéjban:
- Öntött alumíniumból készült
- Kiváló minőségű tapadásmentes felület PFOA nélkül
- Rendkívül kemény felület, hosszú élettartam
- 7 mm vastag mágneses aljzat
- Ergonomikus fogantyú rozsdamentes acélból
- Alkalmas minden hőforráshoz, beleértve az indukciót is
- Ideális pároláshoz, újramelegítéshez és finom ételek, például hal vagy palacsinta kíméletes sütéséhez
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szoté serpenyők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.85 kg |
| EAN vonalkód: | 3011248304284 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Méret: | 28 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Sütőben használható, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | Szoté serpenyő |
| Sorozat: | de Buyer Choc EXTREME |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 200 |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Franciaország |
| Súlykategória: | Közepes (1,2–2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Fém fogantyú |
| Gyártási ország: | Franciaország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Tapadásmentes bevonat |
| Hővezetés: | Gyors felmelegedés (1 - 2 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
A de Buyer társaságot közel 190 évvel ezelőtt alapították a franciaországi Faymont-Val d’Ajol-ban. A mai napig büszke gyökereire, a francia formatervezés hagyományainak és minőségének megőrzésére. Az edények gyártása jelentős részben kézzel történik, és több évtizedes tapasztalat áll mögötte. |
![]() |
A de Buyer társaságot közel 190 évvel ezelőtt alapították a franciaországi Faymont-Val d’Ajol-ban. A mai napig büszke gyökereire, a francia formatervezés hagyományainak és minőségének megőrzésére. Az edények gyártása jelentős részben kézzel történik, és több évtizedes tapasztalat áll mögötte.