Szakácskés AJAX RED SPIRIT 20 cm, F.Dick
Kód: FDCK8172220100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
Szakácskés AJAX Jellegzetes, 20 cm hosszú pengestílussal rendelkezik, széles felülettel és feltűnő ívvel. A szokatlan forma bárdkés-ra hasonlít , és ideális segédeszköz a húsfeldolgozáshoz. A kés a pengén található praktikus lyuknak köszönhetően könnyen felakasztható. Már első pillantásra érezhető a Red Spirit késsorozat inspirációja, szenvedélye és lelkesedése. A sorozat kései rendkívül élesek. A pengék nagyon vékonyra vannak csiszolva és polírozva. Az ázsiai késekre jellemző kerek markolat tökéletesen illeszkedik a kézbe, és nem okoz zúzódásokat.
Specifikáció:
- Gyakorlati kés bárd alakban
- A Red Spirit sorozatból
- Rendkívül éles
- Kerek fogantyú
- Tökéletesen illeszkedik a kézbe
- Nem okoz hólyagokat
- Lyuk a pengén a felakasztáshoz
- Anyag: rozsdamentes acél, edzett műanyag
- Méret: 20 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Húsvágó bárdok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 4009215182378 |
| Szín: | Piros |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 20 cm |
| Pengehossz: | 20 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | F.DICK Red Spirit |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása