Tarkedlisütő SMILEY FACE, Nordic Ware
Kód: NW01920100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
A Nordic Ware amerikai márka smiley mintás, klasszikus palacsintasütője kiváló minőségű, tömör öntöttvas alumíniumból készült, tapadásmentes bevonattal. A serpenyőben hét darab 8 cm átmérőjű palacsinta készíthető, mindegyik tökéletesen kerek, egyik a másik után.
Tarkedlisütő smiley mintával:
- Tapadásmentes, kerek serpenyő kis palacsintákhoz smiley mintákkal
- Könnyedén elkészíthetsz 7 vidám, különböző mintájú palacsintát
- Minden mélyedés átmérője 8 cm, mélysége pedig 0,6 cm
- Minden konyhában nélkülözhetetlen segítő és dekoratív elem
- A reggeliző serpenyők széles választékban kaphatók
- A felhasznált anyagok és az első osztályú kivitelezés minden alkalommal tökéletes eredményt garantálnak
- Az ergonómikus, epoxy gyanta fogantyú soha nem forró
- Egészségre ártalmatlan, kiváló minőségű öntött alumínium
- A speciális tapadásmentes felület megakadályozza az étel odatapadását
- A fogantyún lévő lyuknál fogva felakasztható
- Minden hőforráshoz alkalmas, kivéve az indukcióst
- USA-ban gyártva (a fogantyú kivételével)
- Garancia 10 év
- Könnyű karbantartás és tisztítás
- Kézzel mosható, nem mosogatógépben mosható
Használat és ápolás:
- Minden használat előtt és után mossa el a serpenyőt kézzel, puha szivacs, meleg víz és enyhe mosószer segítségével.
- A tapadásmentes felület károsodásának elkerülése érdekében soha ne használjon fém evőeszközöket, dörzsszivacsokat vagy súrolókorongokat.
- Mosógépben való mosás nem ajánlott, mivel lerövidítheti a serpenyő tapadásmentes rétegének élettartamát.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tarkedlisütők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 2 kg |
| EAN vonalkód: | 011172019202 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Méret: | 27 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | PFOA nélkül |
| Terméktípus: | Tarkedli serpenyő |
| Sorozat: | Nordic Ware Specialty Collection |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Nordic Ware |
| Margin-category: | A |
| Garancia (év): | 2 |
| Márka eredete: | Egyesült Államok |
| Súlykategória: | Könnyű (0–1,2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Műanyag fogantyú |
| Gyártási ország: | Egyesült Államok |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Bevonat nélkül |
| Hővezetés: | Gyors felmelegedés (1 - 2 perc) |
| Főzőlap típus: | Mindenre, kivéve indukcióra |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!