Santoku kés SWISS MODERN 17 cm, ovális barázdákkal, fekete, Victorinox
Kód: VN6905317KB100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kést elsősorban ázsiai ételek elkészítéséhez tervezték, alkalmas húsok, halak és zöldségek elkészítésére. A kés két oldalán lévő ovális alakú kivágások a vágás során felfogják a levegőt, így a húsdarabok és más hozzávalók nem tapadnak a késhez.
- Precíziósan élezett rozsdamentes acél penge
- A kivágások lehetővé teszik a vágást anélkül, hogy az étel a késhez tapadna
- Kiváló minőségű műanyagból készült fogantyú
Swiss Modern sorozat
A Victorinox Swiss Modern kés sorozat lenyűgöző teljesítményt nyújt, a kések minőségi rozsdamentes acélból készülnek, rendkívül kopásállóak, a precízen élezett penge pedig még a legkisebb darabok könnyű vágását is lehetővé teszi.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes acél Santoku kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 7611160092472 |
| Szín: | Fekete |
| Méret: | 17 cm |
| Pengehossz: | 17 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Japán és Santoku kés |
| Sorozat: | Victorinox Swiss Modern |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása