Sajt- és kolbászkés 11 cm, fekete, Victorinox
Kód: VN67863100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
A Swiss Classic kollekció kése ideális a sajtok és felvágottak vágásához és tálalásához. Az éles, lézerrel tesztelt hullámos penge még a kemény összetevőkkel is megbirkózik, és tartósan megőrzi élességét. A kés végén lévő villa nemcsak elegáns, hanem praktikus is - segítségével azonnal tálalhat.
A kés ergonomikus műanyag markolattal rendelkezik, így kellemes vele dolgozni és könnyen tisztítható.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sajt kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 7611160056542 |
| Szín: | Fekete |
| Méret: | 11 cm |
| Pengehossz: | 11 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Speciális kés |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása