Reggeli kés EASY 10 cm, piros, Dellinger
Kód: DNGRSXLWW205C28100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
Teljesen új Dellinger könnyű konyhai reggeliző kés átgondolt pengékkel. Az egyenes él és a fogazott, lekerekített hegy kombinációja a pékáruk könnyű szeleteléséhez és a vaj, krém vagy nutella kényelmes kenéséhez. A fogazott penge könnyedén szeleteli a paradicsomot és a hasonló puha héjú zöldségeket is. A konyhai reggelizőkés pengéje kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, amely tartósságáról és tartós élességéről híres. A reggeliző kés nyele PAKKAWOOD anyagból készült – műfa a fokozott tartósság érdekében. A kés pengéje 2 szegeccsel van a markolathoz rögzítve, hogy biztosítsa a megfelelő szilárdságot.
Főbb előnyök:
- A kést úgy tervezték, hogy könnyen vágja a kenyeret vagy más süteményeket, majd kényelmesen kenje meg a vajat vagy a kenőanyagot
- Egyenes penge és fogazott, lekerekített hegy kombinációja
- Lekerekített, spatula alakú pengehegy a könnyű szóráshoz
- Könnyen szeleteli a paradicsomot és a hasonló puha héjú zöldségeket
- Minőségi rozsdamentes acél
- A késpenge 2 szegeccsel van rögzítve a markolathoz - elegendő szilárdsággal
- Kézi mosás ajánlott - hosszan tartó élesség
Specifikáció:
- Teljes pengehossz: 10 cm
- Egyenes penge hossza: 6,5 cm
- A fogazott penge hossza: 3,5 cm
- Anyag: rozsdamentes acél, Pakka-Wood műfa
- Fogantyú színe: piros
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vajkések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8594195882036 |
| Szín: | Piros |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 10 cm |
| Pengehossz: | 10 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Univerzális kés |
| Sorozat: | Dellinger Easy |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Dellinger |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása