Macseta URBAN FARMER 18 cm, Wüsthof
Kód: WU1025247918Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Nagyméretű zöldségek és egész salátafejek betakarítása, ültetéshez vagy további növényápoláshoz szükséges gödrök ásása - a nagy teljesítményű machete tökéletes kerti szerszám, és a fogazott penge és a sima vágás kombinációjának köszönhetően ideális a konyhai előkészítéshez is pl. káposzta vagy sütőtök feldolgozásához.
A machete a Urban Farmer termékcsalád része, amely a rusztikus szerszámok természetes szépségét ötvözi a legmodernebb anyagok és technikák felhasználásával készült kések high-tech pontosságával. A nyél fenntartható módon termesztett bükkfából készült, és a gyártás során hőkezelik, hogy garantálják a tartósságot és a vízállóságot. A fogantyú a csúszásmentes fejjel együtt biztonságos fogást biztosít.
Főbb előnyök:
- Praktikus konyhai bozótvágó kés
- Multifunkcionális
- Fűrészes penge és sima vágás kombinációja
- Kovácsolatlan
- Az Urban Farmer kínálatából
- Fenntartható bükkfából készült fogantyú
- Tartós és vízálló
- Csúszásgátló fej
- Biztonságos fogás
- Csak kézmosáshoz
- Minőség - Made in Germany / Solingen
Specifikáció:
- Teljes hossz: 30,8 cm
- Súly: 153 g
A penge:
- Anyag: króm molibdén-vanádium acél
- Hossz: 18 cm
- Szélesség: 3,2 cm
- Csiszolási szög: 15°
- Teljes szög: 30°
- Edzett: 58° Rockwell
Fogantyú:
- Anyag: termo bükk (fa)
- szegecsek: alumínium
- Szín: barna
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Húsvágó bárdok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 4002293100388 |
| Szín: | Barna |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 18 cm |
| Pengehossz: | 18 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Speciális kés |
| Sorozat: | WÜSTHOF Urban Farmer |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!