Kínai szakácskés IKON 18 cm, Wüsthof
Kód: WU1010531818Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Az IKON kínai szakácskés alkalmas az élelmiszerek nagyon vékony szeletekre és csíkokra vágására. A markolat gyönyörű afrikai grenadillafából készült, amelynek jellegzetes textúrája minden kést egyedivé és igazi szemet gyönyörködtetővé tesz.
A luxus fa vízálló, és higiénikus tulajdonságainak köszönhetően különösen alkalmas konyhai használatra. A markolat a természetes, kényelmes, meleg érzésnek és az ergonómikus formának köszönhetően rendkívül kellemes a kézben. Az egyedülálló geometria a tömör fejjel és sarokkal optimális egyensúlyt biztosít, és garantálja a fáradságmentes munkát még hosszabb használat esetén is. Egyedi tulajdonságaival az IKON sorozat kései az érzékek élményét jelentik.
Főbb előnyök:
- Kínai szakácskés
- Fűszernövények és zöldségek szeletelése és aprítása
- Ikon sorozat
- Kovácsolt kés
- Gyönyörű afrikai grenadilla fából készült markolat
- Ez a fa vízálló, és higiénikus
- Ergonomikus forma
- Optimális egyensúly
- Hosszú használat mellett is könnyedén működik
- Egyedi jellemzők
- Háromszorosan szegecselt fogantyú
- Csak kézmosáshoz
Specifikáció:
- Penge hossza: 18 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Húsvágó bárdok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.47 kg |
| EAN vonalkód: | 4002293101620 |
| Szín: | Barna |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 18 cm |
| Pengehossz: | 18 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | WÜSTHOF Ikon |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!