Kenyérvágókés TWIN POLLUX 20 cm, Zwilling
Kód: ZW30726201Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A Zwilling Twin Pollux konyhakés sorozatot a németországi Solingenben tervezték és gyártják a precíz kézműves munka és az anyagminőség, valamint a modern design és a magas használati kényelem követelményeinekötvözeteként. Míg a kés acél szíve egyetlen darab prémium minőségű evőeszköz-acélból készült, a szintetikus penge tökéletes ergonómikus fogást biztosít. Az anyagok kötése olyan szoros, hogy megfelel a szigorú higiéniai követelményeknek - nincsenek olyan illesztések, amelyekben baktériumok rekedhetnek. A Twin Pollux sorozatban megtalálható ez a recés kenyérvágó kés.
A J.A.Henckels Zwilling Twin Pollux késsorozatának keresettségének oka nemcsak a tökéletes és hosszan tartó élesség, hanem a minőségi és alapos kivitelezés is. A kések tökéletesen kiegyensúlyozottak, jól illeszkednek a kézbe, és a védőkés nemcsak az ujjakat támasztja meg a precíz és pontos szeleteléshez, hanem az ujjak hatékony védelmét is szolgálja. Ezek a kések elsősorban időtálló kialakításuk és nagyon éles szeletelésük miatt népszerűek.
A kések a legjobb minőségű rozsdamentes acélból készülnek, a króm és a szén optimális arányával, ami csak a legjobb tulajdonságokat garantálja. A penge egyetlen darab acélból van kovácsolva, és a késeket Friodur® technológiával keményítik, amely fagyasztásos keményítésbőláll. Ezáltal a kések keményebbé és tartósabbá válnak, és ellenállóbbak a korrózióval szemben.
Specifikáció:
- Recés kenyérvágó kés és péksüteményvágó kés
- Ez a termékcsalád nem csak a szakemberek számára készült
- Tökéletes és tartós élesség, minőség és alapos feldolgozás
- A kések tökéletesen kiegyensúlyozottak, jól illeszkednek a kézbe
- A legjobb tulajdonságokat a legjobb minőségű acél speciális keveréke garantálja, a króm és a szén optimális arányával
- A késeket szabadalmaztatott Friodur® technológiával keményítik, amely fagyasztással történő keményítésből áll
- Ezáltal a kések keményebbé és tartósabbá válnak, ellenállóbbak a korrózióval szemben
- Klasszikus kialakítású fogantyú 3 szegeccsel
- A penge keménysége kb. 57 HRC Rockwell skálán
- Élethosszig tartó garancia a penge gyártási hibáira
- Penge hossza: 20 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kenyérvágó kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.27 kg |
| EAN vonalkód: | 4009839180422 |
| Méret: | 20 cm |
| Pengehossz: | 20 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Kenyérvágó kés |
| Sorozat: | Zwilling Twin Pollux |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!