Bárdkés GOURMET 15 cm, Zwilling
Kód: ZW36115151100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
A ZWILLING ® Gourmet húsvágó késsel könnyedén vághat akár nagy húsdarabokat is. Munka közben különösen értékelni fogja a penge és a markolat közötti tökéletes egyensúlyt, ami különösen fontos, ha hosszabb ideig dolgozik a késsel. A széles penge elég erős a tetején, ugyanakkor nagyon könnyen behatol a húsba. Ezzel a bárddal ritkán fordul elő, hogy a kés beleakad a húsba. Rozsdamentes acél rendkívül ellenálló a korrózióval szemben. A FRIODUR® fagyasztott edzés egyedülálló edzési módszer, amelyben a pengét lefagyasztják, és a kapott acél kiváló tulajdonságokat ér el. A Bárdkés fok nagy húsdarabok, karajok vagy bordák vágására és aprítására alkalmas.
Specifikáció:
- Műanyag fogantyú, klasszikus három szegecses kialakítás
- Zökkenőmentes átmenet a védő és a fogantyú között
- Speciális acél a ZWILLING J. gyártmányához. A. Henckels
- FRIODUR® - fagyasztva edzett penge
- SIGMAFORGE® - egy darabból kovácsolták
- Keménység kb. 57 HRC Rockwell szerint
- Kézi csiszolású, lézeres pengevezérlés
- Mosogatógépben mosható, kézi mosás ajánlott
- Penge hossza: 15 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Húsvágó bárdok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.55 kg |
| EAN vonalkód: | 4009839379741 |
| Méret: | 15 cm |
| Pengehossz: | 15 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Speciális kés |
| Sorozat: | ZWILLING Gourmet |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása