Wok DIAMOND LITE 34 cm, titánium, WOLL
Kód: WL1034DPSKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Fontos! Az ételkészítés WOLL olyan, mint művészet, és ha helyesen csináljuk, a legjobb eredménnyel jutalmaz. Ezért kérjük, olvassa el a WOLL-as hivatkozású dokumentumban található utasításokat a helyes használatukról, amelyek a leírás végéntalálhatók. ↓↓↓
A német WOLL márka prémium minőségű, Diamond Lite titán bevonatú serpenyői, speciális tapadásmentes felületüknek köszönhetően ideálisak az egészséges, energiatakarékos zsírmentes vagy minimális zsiradék használatával történő sütéshez. A gyémánt dupla edzett felület rendkívül kiváló tapadásgátló tulajdonságokkal rendelkezik, és nagyon karcálló. Az edények könnyen tisztíthatók, és könnyen ellenállnak mosogatógépben történő mosogatásnak vagy például fém konyhai eszközök használatának.
A rendkívül tartós tapadásmentes felület mellett értékelni fogja a nagyon gyors hőátadást a serpenyő teljes felületén, amelyet a speciális 6 rétegű anyag és a jól kidolgozott fenék biztosít. További előnye, hogy akár 250 °C-os sütőben is süthető. A serpenyők az indukció kivételével minden típusú hőforráson használhatók.
A Diamond Lite serpenyők tartós szintetikus anyagból készült ergonomikus fogantyúkkal vannak ellátva. Az ő támogató szerepüket a serpenyő öntésébe öntik. Egyetlen egységet alkotnak, ami biztonságos illeszkedést biztosít. A fogantyúk végén lévő lyuk lehetővé teszi a munkafelület fölé történő felakasztást.
WOLL profesionális öntött termékei mostantól a prémium minőség szinonimái. Tartós tapadásmentes felülettel, ízléses kialakítással és a lehető legjobb főzési eredményekkel büszkélkedhet.
Diamond Lite sorozat
- Prémium titán főzőedények az egészséges, zsírmentes főzéshez, szabadalmaztatott gyártás
- Kézzel öntött, egy darabból készült, a nagyobb mechanikai és hőállóság érdekében
- A kézművességet innovatív technológiákkal ötvözi
- Robusztus, méretstabil, minőségének köszönhetően profi szakácsok számára is alkalmas
- Fix ergonomikus fogantyúk hőálló szintetikus anyagból készültek
- sütőben sütés 250 °C-ig
- Extra ellenálló tapadásmentes felület az egészséges, zsiradékmentes főzéshez
- Kétszeresen edzett, karcálló, PFOA nélkül készült
- A nagy felületi ellenállásnak köszönhetően konyhai eszközök fém is használható
- Alkalmas kényes ételek elkészítéséhez és magas hőmérsékleten történő sütéshez
- Nagyon gyors hőátadás a teljes felületen
- Akár 1/3 energiát takarít meg a hagyományos rozsdamentes acél serpenyőkhöz képest
- Kb. 8 mm vastag aljzat, minden típusú hőforráshoz, kivéve az indukciós
- Megerősített élek a jobb ütésállóság érdekében
- Könnyű, csepegésmentes kiöntéshez tervezve
- Az edények nagyon könnyen tisztíthatók, mosogatógépben moshatók
Felhasznált technológiák és anyagok
A WOLL professzionális öntött termékek a legmagasabb minőségű "Made in Germany" termékeket képviselik. Ezt a gyártási folyamat során is folyamatosan ellenőrzik. A WOLL által használt technológiák ráadásul környezetbarátak, alacsony szén-dioxid-kibocsátással. A kiváló minőségű nemesített alumínium ötvözetből készült összes WOLL edényeket kézzel öntik, ami megkülönbözteti a szokásos, névtelen gyári gyártástól. A lassú kézi öntés megakadályozza a légzsákok kialakulását, amelyek csökkentik az anyag minőségét.
Az így kapott alumíniumöntvény több réteggel van bevonva a nagyobb tapadásmentesség és a főzőedényektartóssága érdekében. Ezt megelőzően azonban a felületét többször homokfúvással kezelik. Egy további lépésben a serpenyő vagy edény testét titánrészecskékkel keményítik, és plazmafúvókával extrém, 20 000 °C-ot meghaladó hőmérsékleten égetik ki. Az edények így méretstabilak és ellenállnak a mechanikai sérüléseknek. A második réteg védi az anyagot a korrózió ellen, míg a harmadik réteg kiváló tapadásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Az utolsó felső keményített réteg tapadásmentes, kétszeresen keményített gyémánt részecskékkel, a bolygónk legkeményebb ásványával. Kivételes tulajdonságai miatt gyártási titok védi.
A kiváló minőségű tapadásmentes felület speciális gyártási folyamatának köszönhetően ellenáll a mosogatógépben való mosásnak, vagy akár fém konyhai eszközök használatának is. (A konyhai edények hosszabb élettartama érdekében azonban a kíméletesebb fa vagy szilikon eszközök használatát javasoljuk.) A WOLL speciálisan edzett tapadásmentes felülete bevált az egészséges, kevés vagy egyáltalán nem használt zsiradékkal történő főzéshez. Biztonságos és PFOAmentes. Az így kapott ételek nagyon gazdagok vitaminokban. 250 °C-ig tartó hőállóságának köszönhetően nemcsak a kényes ételek, hanem magas hőmérsékletű sütéssütésére is alkalmas. A Diamond Lite főzőedények a hőmérsékleti sokkokatis nagyon jól bírják, és zsiradék használata nélkül is gyorsan felmelegíthetők. A kiváló tapadásmentes tulajdonságainak köszönhetően a főzőedény nagyon könnyen tisztítható.
WOLL profi-cast termékcsalád használati útmutatója
A WOLL-Profi-Guss edények nagyon gyorsan felforrósodnak, ezért fontos a megfelelő hőmérséklet fenntartása sütés közben.
Amikor zsírban vagy olajban süt vagy süt, alaposan melegítse fel a WOLL-Profi-Guss edényt:
- Melegítse fel az üres WOLL-Profi-Guss tartályt rövid időre a legmagasabb fokozatra. A kiváló minőségű alj nagyon gyorsan és egyenletesen felmelegszik.
- Idővel kapcsolja le a kívánt hőmérsékletre, és adja hozzá a zsírt vagy olajat és a sütőanyagokat.
- Végezzen próbát egy főzőedénnyel: ahhoz, hogy tudja, hogy a zsír vagy az olaj megfelelő hőmérsékletű-e, tartsa egy fából készült főzőedény száraz nyelét a zsírba. Ha kis buborékok képződnek körülötte, a zsír elég forró. Nem szabad a zsírtól elkezdeni a dohányzást, mert akkor elkezd égni.
A kiváló minőségű, tapadásmentes felületének köszönhetően a WOLL-Profi-Guss edények ideálisak például zsírszegény húsokelkészítéséhez is:
- Ha zsiradék nélküli húst süt, melegítse fel a WOLL-Profi-Guss főzőedényt körülbelül 2 1⁄2 percig a legmagasabb fokozaton. Ellenőrizze, hogy a serpenyő megfelelően fel van-e melegítve: nedves ujjával cseppentsen néhány csepp vizet a serpenyőbe - ha a cseppek "táncolnak" az alján, a serpenyő megfelelő hőmérsékletű; ha azonnal eltűnnek, a WOLL-Profi-Guss már túl forró.
- Most körülbelül egyharmadával csökkentheti a hőbevitelt.
- A húsnak szobahőmérsékletűnek kell lennie főzés előtt.
- Most tegye a húst a WOLL-Profi-Guss tálba - a hús először kissé hozzá fog ragadni.
- Amikor kissé meglazul alulról, fordítsa meg, és süsse meg a másik oldalról.
- Ezután a húst addig sütjük vagy pirítjuk, amíg eléri a kívánt átsütöttségi fokot. Véres: a hús nyomásra nem tanúsít ellenállást; közepesen átsült: enyhe ellenállás; átsült: a hús nyomásra alig hajlik.
- A sütés után hagyjuk a húst a 90 °C-os sütőben kb. 5 percig pihenni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Titán wok serpenyők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 2.17 kg |
| EAN vonalkód: | 4054359002228 |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | Titán |
| Méret: | 34 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható, Sütőben használható, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | WOK serpenyő |
| Sorozat: | WOLL Diamond Lite |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 250 |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Németország |
| Súlykategória: | Nehéz (2–3 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Műanyag fogantyú |
| Gyártási ország: | Németország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Titán bevonat |
| Hővezetés: | Fokozatos felmelegedés (2 - 4 perc) |
| Főzőlap típus: | Mindenre, kivéve indukcióra |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
KULINA | Woll Diamond Lite
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!