Wok CARBONE PLUS 36 cm, acél, de Buyer
Kód: DB511435Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Egy újabb a márka minőségi serpenyőinek sorában de Buyeramely világszerte elismert, különösen a professzionális szférában, ahol az acél serpenyők nagyon népszerűek pótolhatatlan tulajdonságaik miatt hús vagy zöldség sütésekor. Ugyanez vonatkozik a Carbone Plus acél serpenyőkre is, amelyek gyakorlatilag elpusztíthatatlanok, gyorsan felmelegednek és tökéletesen vezetik a hőt. Jellemzőjük a 2,5-3 mm-es anyagvastagság, és minden főzőlaphoz, beleértve az indukciós főzőlapokat is, alkalmasak.
A Carbone Plus wok serpenyő kifejezetten indukciós főzőlapokhoz és az alacsony zsiradékot igénylő egészséges főzéshez készült. Tökéletesen kerek acélfelülete karcálló és nem deformálódik. A serpenyő a használat során megfeketedik, és a felülete tapadásmentessé válik.
- Magas minőségű acél, PTFE és PFOA adalékanyagok nélkül
- A felhasznált acél egy 100%-ban természetes anyag
- Grillezésre, sütésre alkalmas serpenyők
- Minél többet használják a serpenyőt, annál jobbak a tapadásgátló tulajdonságai
- Karcálló, fémszerszámok használatának lehetősége
- Kiváló hővezető képesség
- Robusztus kialakítás, nagyon hosszú élettartam
- FIGYELEM! Csak a de Buyer márkájú Carbone Plus wok serpenyőhöz való állvánnyal használható!
Hogyan kell helyesen használni az acél serpenyőket:
Az első használat előtt: Öblítse le a serpenyőt forró vízzel, és jól szárítsa meg. Öntse az olajat a serpenyőbe kb. 1 mm magasságig, és melegítse kb. 5 percig. Öntse le az olajat, és törölje le a serpenyőt konyhai papírtörlővel. Minél gyakrabban használja a serpenyőt, annál jobb lesz a főzési eredmény. Minél feketébb a belső felület, annál jobb a tapadásgátló tulajdonsága. Ne mossa a serpenyőt mosogatógépben, mert elveszíti tapadásmentes tulajdonságait és korrodálódik.
Főzési eljárás: Melegítsünk fel egy serpenyőt egy kevés olajjal. Amikor a hő elég forró, süssük meg az edényt mindkét oldalán. Vegye lejjebb a hőfokot, és szükség szerint fejezze be a sütést.
Ápolás használat után: Távolítsa el az ételmaradékokat, és öblítse le a serpenyőt forró vízzel. Ezután azonnal törölje le egy ruhával, hogy megőrizze a serpenyő tulajdonságait és megakadályozza a rozsdásodást.
Tisztítás és karbantartás: használjon durva tengeri sót (víz nélkül), tegye a serpenyőbe, és melegítse magas fokozaton 1:30 percig. Ezután törölje le egy konyhai papírtörlővel. A durva tengeri só eltávolítja az égett maradványokat és a nem kívánt szagokat. Ezután kenje be olajjal, és tárolja száraz helyen.
FIGYELEM! Soha ne hagyja, hogy a serpenyő nedves legyen. Amikor az étel odaég, súrolja le a serpenyőt egy durva szivaccsal. Ne mossuk mosogatógépben!
Acél serpenyő és indukció:
A Acél (vas) nagyon reaktív hővezető, ezért indukciós fűtési teljesítménye kivételes. Ezért kérjük, tartsa be az indukciós tűzhelyre vonatkozó alábbi utasításokat:
- ne használja a maximális teljesítményt. Még az indukciós sütés alacsonyabb teljesítménye is elegendő a nagyszerű sütéshez.
- ne használja a booster funkciót (gyors fűtésindítás)
- ne melegítse túl a serpenyőt, ha üres
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Acél wok serpenyők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.46 kg |
| EAN vonalkód: | 3011245114350 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Acél |
| Méret: | 36 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Sütőben használható, PFOA nélkül, PTFE-mentes, Nyílt tűzön használható |
| Terméktípus: | WOK serpenyő |
| Sorozat: | de Buyer Carbone Plus |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 200 |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes kiégetés után |
| Márka eredete: | Franciaország |
| Súlykategória: | Közepes (1,2–2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Fém fogantyú |
| Gyártási ország: | Franciaország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Bevonat nélkül |
| Hővezetés: | Lassú felmelegedés (4 - 6 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A de Buyer társaságot közel 190 évvel ezelőtt alapították a franciaországi Faymont-Val d’Ajol-ban. A mai napig büszke gyökereire, a francia formatervezés hagyományainak és minőségének megőrzésére. Az edények gyártása jelentős részben kézzel történik, és több évtizedes tapasztalat áll mögötte. |
![]() |
A de Buyer társaságot közel 190 évvel ezelőtt alapították a franciaországi Faymont-Val d’Ajol-ban. A mai napig büszke gyökereire, a francia formatervezés hagyományainak és minőségének megőrzésére. Az edények gyártása jelentős részben kézzel történik, és több évtizedes tapasztalat áll mögötte.