Yanagiba késsel RED SPIRIT 24 cm, F.Dick
Kód: FDCK8175724100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
Ázsiában a yanagiba a sushi és sashimi hagyományos kése. A hosszú, vékony és rendkívül éles penge lehetővé teszi a hús precíz feldolgozását, különösen a halak filézésénél és szeletelésénél. A kés neve a penge formájából ered, amelyet a fűzfa finom levelei - japánul "yanagi" - ihlettek. Az egyoldalú csiszolás és a különleges pengegeometria kivételes élességet biztosít ennek a késnek.
Már első pillantásra érezhető a Red Spirit késsorozat inspirációja, szenvedélye és lelkesedése. A sorozat kései rendkívül élesek. A pengék nagyon vékonyra vannak csiszolva és polírozva. Az ázsiai késekre jellemző kerek markolat tökéletesen illeszkedik a kézbe, és nem okoz zúzódásokat.
Specifikáció:
- Praktikus kés a precíz húsfeldolgozáshoz
- A Red Spirit sorozatból
- Hosszú, finom és rendkívül éles penge
- Kerek fogantyú
- Tökéletesen illeszkedik a kézbe
- Nem okoz hólyagokat
- Anyag: rozsdamentes acél, edzett műanyag
- Méret: 24 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Japán Sujihiki kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 4009215175288 |
| Szín: | Piros |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 24 cm |
| Pengehossz: | 24 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Japán és Santoku kés |
| Sorozat: | F.DICK Red Spirit |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása