Univerzális kés UTILITY MANMOSU 13 cm, Dellinger
Kód: DNGRSXLKH110Termék részletes leírása
A gyönyörű és nagyon éles Dellinger Manmosu Exclusive 130 mm-es japán kés damaszkuszi acélból (damascus steel), lenyűgöző dizájnnal és a legmagasabb minőséggel. A fényes, minőségi acél és a gyönyörű mamut agyár kövület tökéletes párost alkotnak, és a végeredmény teljesen lenyűgöző. Minden kés kézzel élezett, és körülbelül 60 HRC keménységgel kivételes vagy extrém élességet ér el.
Ez a damaszkuszi kés hasznos alternatívája a nagy szakácskésnek, ha precíz vágásokravan szüksége, vagy például zöldbab vagy más kisebb zöldségek és gyümölcsökszeletelésére. Alkalmasak húsok fűszerezésére és szeletelésére is. A lekerekített penge enyhe kilengést tesz lehetővé vágás közben. Épsége ideális mindenféle szendvicsek elkészítéséhez. A hosszú penge és a western stílusú fogantyú a legjobb irányítást biztosítja vágás és szeletelés közben.
Rendkívül éles vágó magja japán vg10acélból készült, amely nagyon jól védett a korrózió ellen. A japán vg10 acél hosszú távú élességet biztosít R62 +/- 1 Rockwell keménység mellett. A japán vg10 acélból készült magot 2 rozsdamentes damaszkuszi acél 66 réteg (damaszkuszi acél) közé szorítják, amelyek kivételes tartósságot és szívósságot biztosítanak. A tökéletesen kiegyensúlyozott, precízen elkeskenyített, japán formájú penge a csillogó ROSE damaszkuszi mintával minimalizálja a súrlódást vágás közben, és megakadályozza, hogy az aprított anyag a pengéhez tapadjon. A kertre és a virágzó rózsákra emlékeztető damaszkuszi minta, a ROSE, egyedi, megismételhetetlen, és az Ön egyéniségének szimbólumává válik.
anyugati stílusú ergonomikus markolat természetes fából sivatagi vasfából készült és egy ritka mamutfog kövületdíszíti. Mindig aprólékosan kézzel csiszolt, ergonómikusan formázott és a kiváló kézi irányítás érdekében tervezett. A védő speciálisan kialakított formája alkalmas az ázsiai kések fogására. Az ebből a sorozatból származó kések több mint alkalmasak a jó kezű srácok számára!
Főbb előnyök:
- Nagyon éles japán kés
- A nagy szakácskés alternatívája
- Damaszkuszi acél
- Ultra-éles vágómag
- 66 réteg 2 rozsdamentes damaszkuszi acélból
- Hosszan tartó élesség R62 +/- 1 Rockwell-keménységgel
- Tökéletesen kiegyensúlyozott, pontosan kúposodó japán penge
- A kés damaszkuszi mintázata egyedi és megismételhetetlen
- Western stílusú fogantyú sivatagi vasfából
- Egy ritka mamutfog fosszíliával díszítve
- Ergonómiailag formázott
- Mosogatógépbe nem alkalmas
Specifikáció:
- Fogantyú hossza: 105 mm
- Penge hossza: 130 mm
- Teljes hossz: 245 mm
- Súly: 110 g
- Anyag: damaszkuszi acél, sivatagi vasfa, mamutfog-lelet
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Japán Shotoh kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 2 kg |
| EAN vonalkód: | 8594195887659 |
| Szín: | Barna |
| Anyag: | Damaszkuszi acél |
| Méret: | 25 cm |
| Pengehossz: | 13 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Univerzális kés |
| Sorozat: | Dellinger MANMOSU |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Dellinger |
| Margin-category: | B |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!