Univerzális kés DAMASCUS 67 Samura 15 cm
Kód: SMRSND67UNTermék részletes leírása
A Samura DAMASCUS 67 univerzális késsel kényelmesen tisztíthat, hámozhat és vághat zöldséget, hagymát, gombát, fűszernövényt vagy gyógynövényt. A Samura DAMASCUS 67 kések minőségi konyhai kések, amelyek kiváló vágási tulajdonságokkal rendelkeznek.
A Samura DAMASCUS 67 kések markolata ellenáll a kopásnak, a nedvességnek és nagyon erős. A Samura Damascus 67 termékcsalád a japán minimalizmus csúcsa. A penge japán és svéd rozsdamentes acélból készült. Az AUS-8 rozsdamentes acél sokkal tartósabb és jobban tartja az élességet, mint a hagyományos konyhai kés. Szintén viszonylag könnyen élezhető magas élességre.
Karbantartás: Javasoljuk, a kézi mosogatást, langyos vízben, mosogatószerrel, a kések nem alkalmasak mosogatógépbe.
- Teljes hossza: 26,5 cm
- Penge hossza: 15 cm
- Súly: 105 g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Univerzális kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 4751029322432 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Damaszkuszi acél |
| Méret: | 15 cm |
| Pengehossz: | 15 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Univerzális kés |
| Sorozat: | Samura Damascus 67 |
| Margin: | E |
| Gyártó: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!