Szeletelő kés HARAKIRI 9,9 cm, fekete, Samura
Kód: SMRSNHPNCTermék részletes leírása
A Samura kések a legjobb japán és svéd acélból készülnek, 58 - 61 HRC-re edzettek. A pengék japán formájúak, és a hegytől finoman kúposodnak, ami fantasztikus vágási teljesítményt biztosít. A Samura késeket 17 fokos szögben élezik. Ez több, mint a japán késeknél, de kevesebb, mint az európai késeknél. A fogantyúkhoz a legjobb modern anyagokat használják fel: Micarta, G10, stabilizált fa, finom felületű műanyag, Kraton és kompozitok.
A Samura Harakiri kés nagyon megbízható és tartós az anyagminőségnek köszönhetően. A rövid penge a konyhai kés szerkezeti elemének számít, amely alkalmas gyümölcsök és zöldségek tisztítására. A tökéletesen kiegyensúlyozott penge, a kényelmes markolat és az extrémül alacsony súly megkönnyítik a kezelést, és lehetővé teszik a hosszabb ideig tartó munkavégzést. A kés markolata és pengéje vékony és nagyon éles csúcsba torkollik. Ezzel a késsel bármilyen zöldséget vagy gyümölcsöt kényelmesen megtisztíthat.
A Samura kések fő előnyei:
- a legjobb japán és svéd acélból készült, 58 - 61 HRC-re edzett
- fantasztikus vágási teljesítmény a japán pengeformának és a hegyétől finom kúposságnak köszönhetően
- 17 fokos élezési szög (azaz nagyobb, mint a japán késeknél, de kisebb, mint az európai késeknél)
- nyelek a legjobb modern anyagokból készültek: Micarta, G10, stabilizált fa, finom felületű műanyag, Kraton és kompozitok
Specifikáció:
- Teljes hossz: 20,8 cm
- Penge hossza: 9,9 cm
- Súly: 47 g
- rozsdamentes acél
- Fogantyú anyaga: ABS műanyag
- Kézmosás ajánlott
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szeletelő kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 4751029321282 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 10 cm |
| Pengehossz: | 10 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Univerzális kés |
| Sorozat: | Samura Harakiri |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!