Szakácskés AJAX 1905, 22 cm, F.Dick
Kód: FDCK8192222Termék részletes leírása
Az Ajax szakácskés olyan ízt ad a grillezéshez és főzéshez, mint semmilyen más kés. A lenyűgöző, 22 cm hosszú penge úgy siklik át a húson, mint kés a vajon, és még a kis csontokkal sem akad fenn. A kés lekerekített pengéje lehetővé teszi a lengő vágásokat, amelyek megkönnyítik a hal, a hús és a fűszernövények szeletelését. A pengében lévő szemet a felakasztáshoz használják.
Az Ajax speciális szakácskés a trójai háború görög hőséről kapta a nevét. Az egyedi penge kifejlesztésénél egy 100 éves hentes- és mészárosbárdkés szolgált mintaként. A hagyományos forma a modern dizájnnal és az első osztályú minőséggel együtt elnyeri a tetszését: a különleges súly, a szelektív élesség és a kiváló minőségű kivitelezés már az első vágásnál lenyűgözi Önt.
Az exkluzív 1905 design sorozat a hagyományos kézművességet modern szellemben ötvözi a történelmi design elemeivel. 1905-ben Friedr. Dick kifejlesztett egy sorozat szakácskést tömör kötéssel a korábban használt szegecsekhelyett. 1905 óta ezt az egyedi kialakítást modern anyagok és gyártási technikák felhasználásával fejlesztették tovább. A penge speciális német XcrMoVMn rozsdamentes acélból készült. Egyedülálló, finoman diszpergált, rugalmas, dinamikusan éles pengével rendelkező anyagot állítottak elő egy kihívást jelentő keményítési technológiával.
Specifikáció:
- Praktikus aprítószerű kés
- Lekerekített penge
- Az 1905-ös sorozatból
- Szegecsek helyett szilárd kötések
- Speciális német nemesacél
- Dinamikus éles penge
- Pengében lévő lyuk a felakasztáshoz
- Anyag: rozsdamentes acél, edzett műanyag
- Méret: 22 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Húsvágó bárdok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.59 kg |
| EAN vonalkód: | 4009215186482 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 22 cm |
| Pengehossz: | 22 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | F.DICK 1905 |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!