Tapadásmentes serpenyő PRO 26 cm, Zwilling
Kód: ZW65129260Termék részletes leírása
Tapadásmentes serpenyő Zwilling Pro 26 cm átmérővel minden főzőlap típuson használható, beleértve az indukciósat is. Tapadásmentes tulajdonságainak köszönhetően ideálisak kevés zsiradékkal vagy anélkül sütéshez. Értékelni fogja kényes ételek, például tojás és az abból készült különféle omlettek, hal vagy zöldségek elkészítésekor. A használt Duraslide Ultra tapadásmentes felület az új generációs tapadásmentes felületek egyike. A serpenyő 3 rétegből áll, amelyek tartós tapadásmentes, kopásálló felületet és mosogatógépben moshatóságot biztosítanak. A kiváló tapadásmentes felülettel rendelkező serpenyőket biztonságosan használhatod sütőben sütéshez, akár 230°C-ig.
A Zwilling Pro serpenyő gyártásához a prémium, 3 rétegű SIGMA Clad anyagot használták. A két réteg acélba burkolt robusztus alumínium mag gyors és egyenletes hőátadást biztosít a serpenyő teljes felületén, ami ideális sütéshez. Miután felmelegedett, gyorsan csökkentheti a hőbevitelt, ezáltal energiát takaríthat meg. Ezzel szemben a fogantyú hosszú használat után is hűvös marad, ezért kényelmes a használata. A serpenyő emellett vonzó, szaténsima felülettel is büszkélkedhet, amely jelentősen ellenállóbb a karcolásokkal szemben. Így nyugodtan a kulináris művészetére koncentrálhat.
Főbb előnyök:
- Tartós rozsdamentes serpenyő tapadásmentes bevonattal
- Zwilling Pro sorozat
- Háromrétegű Sigma Clad anyag
- Duraslide Ultra tapadásmentes bevonat
- Zsiradék nélküli sütéshez
- Optimális hőeloszlás és hőtárolás
- Indukciós és sütőben való használatra is alkalmas (max. 230 °C)
- Tartós, matt rozsdamentes acél kivitelben
- Higiéniai
- Peremek a cseppmentes kiöntéshez
- Időtlen elegáns design
- Mosogatógépben mosható
- A fogantyú nem forró
- Akasztólyuk
Specifikáció:
- Átmérő: 26 cm
- Magasság: 7,7 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Univerzális serpenyők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.42 kg |
| EAN vonalkód: | 4009839530647 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 26 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Mosogatógépben mosható, Sütőben használható, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | Univerzális serpenyő |
| Sorozat: | ZWILLING PRO Pots & Pans |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | ZWILLING |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 230 |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Németország |
| Súlykategória: | Közepes (1,2–2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Fém fogantyú |
| Gyártási ország: | Vietnam |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Tapadásmentes bevonat |
| Hővezetés: | Fokozatos felmelegedés (2 - 4 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!