Kenyérvágókés 1905 21 cm, F.Dick
Kód: FDCK8193921Termék részletes leírása
Ez a kés tökéletes kenyérhez és finom süteményekhez, amelyeket játékosan szeletel és nem gyűrődik a bordázott vágásnak köszönhetően. Ugyanakkor nagyon praktikus segítője a héjas gyümölcsök, például a dinnye szeletelésénél is.
Az exkluzív 1905 design sorozat a hagyományos kézművességet modern szellemben ötvözi a történelmi design elemeivel. 1905-ben Friedr. Dick kifejlesztett egy sorozat szakácskést tömör kötéssel a korábban használt szegecsekhelyett. 1905 óta ezt az egyedi kialakítást modern anyagok és gyártási technikák felhasználásával fejlesztették tovább. A penge speciális német XcrMoVMn rozsdamentes acélból készült. Egyedülálló, finoman diszpergált, rugalmas, dinamikusan éles pengével rendelkező anyagot állítottak elő egy kihívást jelentő keményítési technológiával.
Specifikáció:
- Praktikus kenyér- és cukrászkés
- Hullámos vágás
- Az 1905-ös sorozatból
- Szegecsek helyett szilárd kötések
- Speciális német nemesacél
- Dinamikus éles penge
- Anyag: rozsdamentes acél, edzett műanyag
- Méret: 21 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kenyérvágó kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.35 kg |
| EAN vonalkód: | 4009215109535 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 21 cm |
| Pengehossz: | 21 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Kenyérvágó kés |
| Sorozat: | F.DICK 1905 |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!