Japán kés Nakiri CLASSIC IKON 17 cm, Wüsthof
Kód: WU1030332617100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A japán stílusú Nakiri egy univerzális eszköz bármilyen étel szeletelésére, aprítására és kockázására. A vékony és széles penge lehetővé teszi, hogy nagyon vékony és egyenletes darabokat is vágjon. A penge oldalán lévő kivágások légzsebet hoznak létre, amelyek megakadályozzák, hogy a felszeletelt ételek a pengéhez tapadjanak. A kés a Classic Ikon sorozat része, amelyben késeket találhat egyetlen darab kiváló minőségű acélból kovácsolták. Minden penge lézerrel ellenőrzött és kivételesen éles. A kések ergonomikusan formázott markolattal vannak ellátva, három szegeccsel. Higiéniai okokból nincs rés a fogantyú és az acél között.
Főbb előnyök:
- Praktikus japán szakácskés élcsiszolással
- Klasszikus Ikon sorozat
- Kés kovácsolt egy darab prémium acélból
- A penge speciálisan 58° Rockwell-re van edzve
- Könnyűszerkezetes kialakítás
- A penge lézerrel vezérelt
- Ergonomikusan formázott fogantyú három szegeccsel
- Higiéniai okokból nincs rés a fogantyú és az acél között
- Tökéletesen illeszkedik a kézbe
- Optimálisan kiegyensúlyozott
- Mosogatógépben mosható
- A Classic Ikon termékcsalád megkapta az NSF kiváló minőség- és higiéniai pecsétjét az USA-ban
Műszaki adatok
- Penge hossza: 17 cm
- Teljes hossz: 29,7 cm
- Pengemagasság: 4,69 cm
- Súly: 204 g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Japán Nakiri kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 4002293100791 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 17 cm |
| Pengehossz: | 17 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Terméktípus: | Japán kés |
| Sorozat: | WÜSTHOF Classic Ikon |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!