Tapadásmentes serpenyő CONCEPT 20 cm, rozsdamentes acél, WOLL
Kód: WL520NCKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Fontos! Az ételkészítés WOLL olyan, mint művészet, és ha helyesen csináljuk, a legjobb eredménnyel jutalmaz. Ezért kérjük, olvassa el a WOLL-as hivatkozású dokumentumban található utasításokat a helyes használatukról, amelyek a leírás végéntalálhatók. ↓↓↓
A Concept rozsdamentes, tapadásmentes serpenyők a német WOLL márkától 18/10 nemesacélból készültek, kapszulás szendvicstalppal és kibővített peremekkel a könnyű, cseppmentes kiöntés érdekében. Minden típusú főzőlapon használhatók, beleértve az indukciósat is, valamint sütőben való melegítésre 200 °C-ig.
A Concept serpenyők modern, vonzó dizájnnal készültek, és szintetikus fogantyúkkal vannak ellátva, amelyek nagyon jól illeszkednek a kézbe. A svájci technológiával gyártott háromrétegű ILAG Ultimate tapadásmentes felületnek köszönhetően alkalmasak kényes ételek elkészítésére és alacsony zsírtartalmú sütéshez. Az ILAG népszerű kiváló tapadásmentes tulajdonságai, karcállósága és a PFOA hiánya miatt. A serpenyők aljának sík felületére 10 év, a tapadásmentes felületére pedig 2 év garanciát vállalunk.
Serpenyők sorozatConcept
- Kevés zsiradékkal sütéshez és főzéshez
- ILAG Ultimate tapadásmentes felület – svájci technológia
- Kiváló minőségű 18/10-es rozsdamentes acélból készült
- 5 mm széles kapszula szendvics alj
- Alkalmas minden hőtípushoz, ideális indukciós tűzhelyhez
- Ergonomikus fogantyú hőálló műanyagból
- Felszerelve egy lyukkal a felakasztáshoz
- Sütőben sütéshez használható 200 °C-ig
- Szélesített szélek a tiszta, cseppmentes öntéshez
- Könnyen tisztítható, mosogatógépben mosható
- Márka logó a serpenyő elején
WOLL edény használati utasítása
A WOLL-Profi-Guss edények nagyon gyorsan felforrósodnak, ezért fontos a megfelelő hőmérséklet fenntartása sütés közben.
Amikor zsírban vagy olajban süt vagy süt, alaposan melegítse fel a WOLL-Profi-Guss edényt:
- Melegítse fel az üres WOLL-Profi-Guss tartályt rövid időre a legmagasabb fokozatra. A kiváló minőségű alj nagyon gyorsan és egyenletesen felmelegszik.
- Idővel kapcsolja le a kívánt hőmérsékletre, és adja hozzá a zsírt vagy olajat és a sütőanyagokat.
- Végezzen próbát egy főzőedénnyel: ahhoz, hogy tudja, hogy a zsír vagy az olaj megfelelő hőmérsékletű-e, tartsa egy fából készült főzőedény száraz nyelét a zsírba. Ha kis buborékok képződnek körülötte, a zsír elég forró. Nem szabad a zsírtól elkezdeni a dohányzást, mert akkor elkezd égni.
A kiváló minőségű, tapadásmentes felületének köszönhetően a WOLL-Profi-Guss edények ideálisak például zsírszegény húsokelkészítéséhez is:
- Ha zsiradék nélküli húst süt, melegítse fel a WOLL-Profi-Guss főzőedényt körülbelül 2 1⁄2 percig a legmagasabb fokozaton. Ellenőrizze, hogy a serpenyő megfelelően fel van-e melegítve: nedves ujjával cseppentsen néhány csepp vizet a serpenyőbe - ha a cseppek "táncolnak" az alján, a serpenyő megfelelő hőmérsékletű; ha azonnal eltűnnek, a WOLL-Profi-Guss már túl forró.
- Most körülbelül egyharmadával csökkentheti a hőbevitelt.
- A húsnak szobahőmérsékletűnek kell lennie főzés előtt.
- Most tegye a húst a WOLL-Profi-Guss tálba - a hús először kissé hozzá fog ragadni.
- Amikor kissé meglazul alulról, fordítsa meg, és süsse meg a másik oldalról.
- Ezután a húst addig sütjük vagy pirítjuk, amíg eléri a kívánt átsütöttségi fokot. Véres: a hús nyomásra nem tanúsít ellenállást; közepesen átsült: enyhe ellenállás; átsült: a hús nyomásra alig hajlik.
- A sütés után hagyjuk a húst a 90 °C-os sütőben kb. 5 percig pihenni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Titán univerzális serpenyők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 4054359003614 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 20 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Mosogatógépben mosható, Sütőben használható, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | Univerzális serpenyő |
| Sorozat: | WOLL Concept |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 200 |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Németország |
| Súlykategória: | Könnyű (0–1,2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Műanyag fogantyú |
| Gyártási ország: | Németország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Titán bevonat |
| Hővezetés: | Fokozatos felmelegedés (2 - 4 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!