Serpenyő CONCEPT PRO 24 cm, indukciós főzőlappal kompatibilis, levehető fogantyúval, WOLL
Kód: WL1524COKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Fontos! A WOLL főzőedényben való főzés olyan, mint egy művészet, amely, ha jól csinálja, a legjobb részekkel jutalmazza Önt. Ezért kérjük, olvassa el a WOLL megfelelő használatára vonatkozó utasításokat, amelyek a leírás végén találhatók. ↓↓↓
A Concept PRO rozéacél serpenyők, a német WOLL márkától, egyedi funkcióikért nemzetközileg elismert dizájn díjakat kaptak. Ezek az energiahatékony sütéshez és főzéshez készültek. Minden típusú főzőlapon használhatók, beleértve az indukciósat is, valamint sütőben való használatra 220 °C-ig.
A Concept PRO sorozat ötvözi az alumínium egyedülálló hővezető képességét és a rozsdamentes acél korrózióálló tulajdonságait. Mindkét fémet a legmodernebb technológiák felhasználásával öt-rétegű anyagba egyesítik. A rozsdamentes acélrétegekkel borított háromrétegű alumínium mag gyors hőeloszlást biztosít az edény teljes testében. Optimalizált a még nagyobb energiahatékonyságért az indukciós főzőlapon. A 18/10 nemesacél belső réteg korrózióálló, nem veszi át az ízeket és szagokat. Ideális higiéniai szabványokhoz és egyszerű tisztításhoz.
A Concept PRO serpenyők ráadásul praktikus, levehető fogantyúkkal vannak ellátva. Az okos műszaki kialakításnak köszönhetően a fogantyúk eltávolítása után könnyen elférnek a mosogatóban, mosogatógépben vagy akár egy kisebb sütőben. Tároláskor helyet takarít meg. Szabadalmaztatott mechanizmus levehető hőszigetelt fogantyú kényelmes kezelést biztosít. A levehető fogantyúval ellátott serpenyők így különösen alkalmasak kisgyermekes családok számára, mivel a fogantyúk nem nyúlnak túl a főzőlapon vagy a munkalapon.
Concept PRO termékcsalád
- Csúcsminőségű rozsdamentes acél serpenyők rétegelt anyagból
- Optimális az energiatakarékos főzéshez és sütéshez
- Gyors és egyenletes hőeloszlás a serpenyő teljes felületén
- Minden hőforráshoz alkalmas, optimális indukcióhoz
- Levehető fogantyúk – egyszerű, praktikus, biztonságos
- Tároláskor helyet takarít meg, könnyebb mosogatás a mosogatóban
- Gyermekekre való tekintettel csökkenti a túlnyúló fogantyúkkal kapcsolatos kockázatokat
- Használható sütőben való pároláshoz 220 °C-ig (levehető fogantyú nélkül)
- Nincs hézag a felületeken, higiénikus, nem veszi át az ízeket és szagokat
- Időmegtakarítás céljából mosogatógépben mosható
A WOLL edények helyes használatára vonatkozó utasítások
A WOLL-Profi-Guss főzőedények nagyon gyorsan felforrósodnak, ezért fontos, hogy sütés közben a megfelelő hőmérsékletet tartsa be.
Ha zsírban vagy olajban süt vagy süt, a WOLL-Profi-Guss edényeket alaposan melegítse fel:
- Röviden melegítse fel az üres WOLL-Profi-Guss készüléket a legmagasabb fokozatra. A kiváló minőségű alj nagyon gyorsan és egyenletesen felmelegszik.
- Idővel kapcsolja le a kívánt hőmérsékletre, és adja hozzá a zsírt vagy olajat és a sütőanyagokat.
- Végezzen próbát egy főzőedénnyel: ahhoz, hogy tudja, hogy a zsír vagy az olaj megfelelő hőmérsékletű-e, tartsa egy fából készült főzőedény száraz nyelét a zsírba. Ha kis buborékok képződnek körülötte, a zsír elég forró. Nem szabad a zsírtól elkezdeni a dohányzást, mert akkor elkezd égni.
A WOLL-Profi-Guss főzőedény kiváló minőségű tapadásmentes felületének köszönhetően tökéletesen alkalmas például húsok zsír nélküli sütésére is:
- Zsír nélküli hús sütésekor a WOLL-Profi-Guss edényt körülbelül 2 1/2 percig melegítse a legmagasabb fokozaton. Ellenőrizd, hogy a serpenyő megfelelően felmelegedett-e: nedves ujjaddal cseppents néhány csepp vizet az edénybe – ha a cseppek „táncolnak” az alján, a serpenyő megfelelő hőmérsékletű; ha azonnal eltűnnek, a WOLL-Profi-Guss edény már túl forró.
- Most körülbelül egyharmadával csökkentheti a hőbevitelt.
- A húsnak szobahőmérsékletűnek kell lennie főzés előtt.
- Most helyezd a húst a WOLL-Profi-Guss tálba – a hús eleinte kissé ráragad.
- Amikor kissé meglazul alulról, fordítsa meg, és süsse meg a másik oldalról.
- Ezután a húst addig sütjük vagy pirítjuk, amíg eléri a kívánt átsütöttségi fokot. Véres: a hús nyomásra nem tanúsít ellenállást; közepesen átsült: enyhe ellenállás; átsült: a hús nyomásra alig hajlik.
- A sütés után hagyjuk a húst a 90 °C-os sütőben kb. 5 percig pihenni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes univerzális serpenyők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 2.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4054359000491 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 24 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Mosogatógépben mosható, Sütőben használható, Levehető fogantyú, PFOA nélkül, PTFE-mentes |
| Terméktípus: | Univerzális serpenyő |
| Sorozat: | WOLL Concept PRO |
| Margin: | B |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 220 |
| Garancia (év): | 2 |
| Márka eredete: | Németország |
| Súlykategória: | Közepes (1,2–2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Műanyag fogantyú |
| Gyártási ország: | Németország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Bevonat nélkül |
| Hővezetés: | Fokozatos felmelegedés (2 - 4 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!