Szakácskés CLASSIC 16 cm, Wüsthof
Kód: WU458216100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Stabil, nehéz kés széles pengével és finom, de tartós éllel. Profi és hobbi szakácsok mindenese, amely megtisztítja a zöldségeket, de fűszernövényeket vagy szeleteket is aprít.
Klasszikus sorozat
- Solingenben készült kiváló minőségű kovácsolt kések
- Tökéletesen kiegyensúlyozott, egyedülálló ergonómiával
- Profi szakácsok és konyhai rajongók számára
- Fekete fogantyú speciális szintetikus anyagból
- Klasszikus megjelenés három szegeccsel, jól illeszkedik a kézbe
- Használt csúcskategóriás német ötvözet acél X50CrMoV15
- Keménység 58 HRC Rockwell skála
- Speciális, számítógéppel vezérelt PEtec-csiszolási eljárás
- Precíziós kézi csiszolás és polírozás a tökéletes élért
- Szigorú, folyamatos minőségellenőrzés, lézerrel ellenőrzött penge
- Szabványos védőforma a biztonságos fogásért
- Zökkenőmentes átmenet a védő és a fogantyú között
- A kések mosogatógépben moshatók - a kézi mosás azonban ajánlott
- 15 év kiterjesztett garancia a gyártási és anyaghibákra 15 évre
- A sorozat megkapta a kiváló NSF minőség- és higiéniai pecsétet az USA-ban
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes acél szakácskések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 4002293105529 |
| Méret: | 16 cm |
| Pengehossz: | 16 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | WÜSTHOF Classic |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!