Grill serpenyő 24 cm, Zwilling
Kód: ZW40996024100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
ZWILLING® Prime serpenyő rövid áttekintés:
- Minőségi rozsdamentes acél serpenyő 5 rétegű SIGMA Clad anyagból
- Rendkívül ellenálló a magas hőmérsékletekkel szemben (akár 450 ° C)
- Sütőben is használható
- Nem forró, ergonomikus, polírozott rozsdamentes acél fogantyú akasztóval
- Luxus, elegáns dizájn, szaténsima felület
- Hajlított perem a könnyű és tiszta kiöntésért
- Higiénikus, nem szívja magába a szagokat vagy az élelmiszerek színét
- Alkalmas minden hőforráshoz, beleértve az indukciót is
- Mosogatógépben mosható
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes grillserpenyők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4009839362040 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 24 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Mosogatógépben mosható, Sütőben használható, PFOA nélkül, PTFE-mentes |
| Terméktípus: | Grill serpenyő |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | ZWILLING |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 200 |
| Garancia (év): | 2 |
| Márka eredete: | Németország |
| Súlykategória: | Könnyű (0–1,2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Fém fogantyú |
| Gyártási ország: | Vietnam |
| Alak: | Négyszögletes |
| Felületi kivitel: | Bevonat nélkül |
| Hővezetés: | Fokozatos felmelegedés (2 - 4 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!