Zöldségkés BAMBOO 8 cm, Samura
Kód: SMRSNBNOZTermék részletes leírása
A Samura kések a legjobb japán és svéd acélból készülnek, 58 - 61 HRC-re edzettek. A pengék japán formájúak, és a hegytől finoman kúposodnak, ami fantasztikus vágási teljesítményt biztosít. A Samura késeket 17 fokos szögben élezik. Ez több, mint a japán késeknél, de kevesebb, mint az európai késeknél. A fogantyúkhoz a legjobb modern anyagokat használják fel: Micarta, G10, stabilizált fa, finom felületű műanyag, Kraton és kompozitok.
Ez a konyhakés japán AUS-8 egyrétegű acélból készült, és tökéletesen alkalmas kisebb zöldségek és gyümölcsök feldolgozására. Könnyen eltávolíthatja a héját, a magot, vagy felvághatja a gyümölcsöket. Kiváló higiéniai tulajdonságainak köszönhetően otthoni és nyilvános étkeztetési, valamint szálláshelyeken is használható. Fém fogantyúja nemcsak rendkívül megbízható és baktériummentes.
A Samura kések fő előnyei:
- a legjobb japán és svéd acélból készült, 58 - 61 HRC-re edzett
- fantasztikus vágási teljesítmény a japán pengeformának és a hegyétől finom kúposságnak köszönhetően
- 17 fokos élezési szög (azaz nagyobb, mint a japán késeknél, de kisebb, mint az európai késeknél)
- nyelek a legjobb modern anyagokból készültek: Micarta, G10, stabilizált fa, finom felületű műanyag, Kraton és kompozitok
Specifikáció:
- Teljes hossz: 20 cm
- Penge hossza: 8 cm
- Súly: 51 g
- rozsdamentes acél
- Markolat anyaga: rozsdamentes acél
- Kézmosás ajánlott
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kis konyhakések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 4751029320032 |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 8 cm |
| Pengehossz: | 8 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Univerzális kés |
| Sorozat: | Samura Bamboo |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | SAMURA |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!