Wok CHOC RESTO EXTREME 32 cm, alumínium, tapadásmentes, de Buyer
Kód: DB831700Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
LEÍRÁS
A De Buyer Choc Resto Extreme kollekciójából származó Wok serpenyő tartós, öntött alumíniumból készült. A serpenyő extrém könnyű, alkalmas érzékeny alapanyagok minimális zsiradékkal , mint például hal és tojás, elkészítésére,így lehetővé teszi az egészséges főzést. Az anyag vastagsága 5 mm, ami garantálja a méretstabilitást, a tökéletes tapadásmentességet, a kiváló minőségű felületet, a tartósságot és az optimális vezetőképességet a mindennapi használat során. Az anyag nem tartalmaz káros anyagokat PFOA.
aChoc Resto Extreme serpenyők minden típusú tűzhelyen használhatók, beleértve az indukciós tűzhelyeket is, a speciális ferromágneses aljának köszönhetően. A WOK serpenyő oldalán alumínium fogantyúk vannak, amelyek forróak lehetnek, ezért óvatosan bánjon a serpenyővel. A Wok serpenyő alkalmas ázsiai ételek elkészítésére, pirításra és hús vagy zöldségek gyors pirítására.
TIPP: A serpenyők hosszabb élettartama érdekében ne használjon fém edényeket. Kerülje a tartalom nélküli serpenyők melegítését, a túlmelegedést vagy a hősokkot. A tapadásmentes felülettel rendelkező serpenyők nem alkalmasak mosogatógépbe, csak kíméletes kézi mosást ajánlunk puha szivaccsal, agresszív tisztítószerek nélkül.
SPECIFIKÁCIÓK
Átmérő: 32 cm
Anyag: öntött alumínium
Garancia: 2 év
Gyártó ország: Franciaország
ELŐNYÖK ÉS HÁTRÁNYOK
![]() |
A Choc Resto Extreme serpenyők öntött alumíniumból készülnek, káros szennyeződések és PFOAnélkül. A serpenyő extrémen könnyű, könnyen kezelhető. Az 5 mm vastag fenék rendkívül tapadásmentes felületet biztosít és lehetővé teszi az egészséges, minimális zsiradékkal történő főzést. A ferromágneses magnak köszönhetően kiváló vezetőképességgel rendelkezik. Az ételek forgatásakor és tálalásakor értékelni fogja a serpenyő domború és domború formáját. Fogantyúk mindkét oldalon. Alkalmas minden típusú tűzhelyhez, beleértve az indukciós tűzhelyet is. |
![]() |
Nem alkalmas mosogatógépbe vagy sütőbe. |
GYAKORLATI TANÁCSOK
Alkalmas gáz-, elektromos, kerámia- és indukciós tűzhelyekre
Sütőben sütésálló: NEM
Mosogatógépben mosható: NEM, csak kézzel mosható
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wok serpenyők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.62 kg |
| EAN vonalkód: | 3011248317000 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Méret: | 32 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | WOK serpenyő |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Franciaország |
| Súlykategória: | Közepes (1,2–2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Fém fogantyú |
| Gyártási ország: | Olaszország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Tapadásmentes bevonat |
| Hővezetés: | Gyors felmelegedés (1 - 2 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
A de Buyer társaságot közel 190 évvel ezelőtt alapították a franciaországi Faymont-Val d’Ajol-ban. A mai napig büszke gyökereire, a francia formatervezés hagyományainak és minőségének megőrzésére. Az edények gyártása jelentős részben kézzel történik, és több évtizedes tapasztalat áll mögötte. |
![]() |


A de Buyer társaságot közel 190 évvel ezelőtt alapították a franciaországi Faymont-Val d’Ajol-ban. A mai napig büszke gyökereire, a francia formatervezés hagyományainak és minőségének megőrzésére. Az edények gyártása jelentős részben kézzel történik, és több évtizedes tapasztalat áll mögötte.