Serpenyő NATURAL FORCE 28 cm, extra-ellenálló tapadásmentes bevonat, alumínium, Tefal
Kód: TEFG2660672Termék részletes leírása
Fedezze fel az új Natural Force serpenyőt, amelyet egyetlen szakácsnak sem szabad kihagynia. Mineralia+ felülettel rendelkezik, amely a Tefal márka első rendkívül tartós tapadásmentes felülete, természetes minerál kalcium-szilikáttal dúsítva. A kalcium-szilikát ugyanolyan kemény, mint a vas, minerál -ban. Természetes tulajdonságainak védelme érdekében közvetlenül a földből nyerik, és a gyártási folyamat során nem használnak vagy adnak hozzá vegyszereket.
Az eredmény egy kalciummal dúsított felület, amely bizonyítottan tapadásmentes funkcióval rendelkezik, így nap mint nap könnyű, alacsony zsírtartalmú ételeket készíthet. A teljes készletet a Tefal márka legújabb innovációi egészítik ki: Thermo-Signal™ a tökéletes sütéshez és Thermo-Fusion+™ a gyors és egyenletes főzéshez. Ez a nagy teljesítményű serpenyő egészségesebbé teszi az otthoni főzést - a tökéletes rántottától a Meuniere módra elkészített halakig - a kiváló minőségű tapadásmentes felületnek köszönhetően, amely zsírmentes, kompromisszumok nélküli ízű ételeket biztosít.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Univerzális serpenyők standard bevonattal |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 3168430310322 |
| Szín: | Szürke |
| Anyag: | Alumínium |
| Méret: | 28 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Indukciós főzőlapon használható, Mosogatógépben mosható, Sütőben használható, PFOA nélkül |
| Terméktípus: | Univerzális serpenyő |
| Sorozat: | TEFAL Natural Force |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Tefal |
| Margin-category: | A |
| Maximális hőmérséklet °C: | 175 |
| Garancia (év): | 2 |
| Tapadásmentesség: | Tapadásmentes felület |
| Márka eredete: | Franciaország |
| Súlykategória: | Könnyű (0–1,2 kg) |
| Fogantyú anyaga: | Műanyag fogantyú |
| Gyártási ország: | Franciaország |
| Alak: | Kerek |
| Felületi kivitel: | Tapadásmentes bevonat |
| Hővezetés: | Gyors felmelegedés (1 - 2 perc) |
| Főzőlap típus: | Minden típusa |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!