Japán tanto kés RED SPIRIT 21 cm, F.Dick
Kód: FDCK8175321Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A tanto a rövid kard japán neve. Korábban a japán szamurájok hosszú karddal együtt viselt hasonló kardja, a tanto most hűséges segítője lehet a konyhában. A penge ezen egyedi formájának precíz megmunkálása kiemeli egyedi tulajdonságait, eredményül pedig egy kivételes, hús és zöldség szeletelésére alkalmas kést kapunk. A kétfázisú élnek köszönhetően a Tanto kés impozáns megjelenést és kiváló élességet kap. A kés minőségét igazolja a német German Design Award 2016 dizájndíjra való jelölés.
Már első pillantásra érezhető a Red Spirit késsorozat inspirációja, szenvedélye és lelkesedése. A sorozat kései rendkívül élesek. A pengék nagyon vékonyra vannak csiszolva és polírozva. Az ázsiai késekre jellemző kerek markolat tökéletesen illeszkedik a kézbe, és nem okoz zúzódásokat.
Specifikáció:
- Praktikus japán kés hús és zöldség szeleteléséhez
- A Red Spirit sorozatból
- Rendkívül éles
- Kétfázisú penge
- Kerek fogantyú
- Tökéletesen illeszkedik a kézbe
- Nem okoz hólyagokat
- Anyag: rozsdamentes acél, edzett műanyag
- Méret: 21 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Egyéb Santoku kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.43 kg |
| EAN vonalkód: | 4009215175646 |
| Szín: | Piros |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 21 cm |
| Pengehossz: | 21 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Japán és Santoku kés |
| Sorozat: | F.DICK Red Spirit |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!