Szakácskés RED SPIRIT 21 cm, F.Dick
Kód: FDCK8174721100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ennek a késnek a séfkés nevet adják. Igazán egy sokoldalú segítő a konyhában - zöldségek, gyümölcsök és húsok vágására tervezték. Ezzel a késsel könnyen apríthatók és apríthatók finomra a különböző élelmiszerek, pl. hagyma és fűszernövények. Már első pillantásra érezhető a Red Spirit késsorozat inspirációja, szenvedélye és lelkesedése. A sorozat kései rendkívül élesek. A pengék nagyon vékonyra vannak csiszolva és polírozva. Az ázsiai késekre jellemző kerek markolat tökéletesen illeszkedik a kézbe, és nem okoz zúzódásokat.
Specifikáció:
- Praktikus univerzális kés minden konyhába
- A Red Spirit sorozatból
- Rendkívül éles
- Kerek fogantyú
- Tökéletesen illeszkedik a kézbe
- Nem okoz hólyagokat
- Anyag: rozsdamentes acél, edzett műanyag
- Méret: 21 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes acél szakácskések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.23 kg |
| EAN vonalkód: | 4009215167177 |
| Szín: | Piros |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 21 cm |
| Pengehossz: | 21 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | F.DICK Red Spirit |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!