Szakácskés KINEO 20 cm, WMF
Kód: WM1896156032100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
ASzakácskés egy alapvető kés, amelynek minden konyhában ott kell lennie. A Kineo kés 20 cm pengehosszúságú, speciálisan edzett rozsdamentes acélbólkészült. A szabadalmaztatott technológiának köszönhetően WMF A Performance Cut pengék kivételesen hosszan tartó élességgel rendelkeznek. Praktikus, ergonomikus fogantyúval rendelkezik, és vágás, aprítás és kockázás közben kényelmesen tartható. Made in Germany tökéletes ár/teljesítmény arányban. A kiváló minőségű Kineo késcsalád része.
Főbb előnyök:
- Kés a Kineo kiváló minőségű késcsaládból
- Minden konyha nélkülözhetetlen kése
- Penge hossza 20 cm
- Speciálisan edzett rozsdamentes acél
- Szabadalmaztatott Performance Cut technológia a hosszan tartó élességért
- Praktikus ergonomikus fogantyú
- Made in Germany
- Nagyszerű ár/teljesítmény arány
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes acél szakácskések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.32 kg |
| EAN vonalkód: | 4000530716231 |
| Méret: | 20 cm |
| Pengehossz: | 20 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | WMF Kineo |
| Margin: | B |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WMF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_kfr |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| A WMF márka a német precizitás, hagyomány, modern technológia és trend szinonimája. A márka tökéletes konyhai és tálaló berendezésekei felejthetetlen élményt nyújtanak ügyfeleik számára . Az ergonomikus, kifinomult és kiváló minőségű termékek számos tervezési díjjal és technológiai szabadalommal büszkélkedhetnek. | ![]() |
