Szakácskés KATAI 20,5 cm, Forged
Kód: FORGEDSDV620599Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ezzel a Forged márkájú, 20,5 cm-es pengéjű univerzális séfkészel kényelmesen szeletelhet, apríthat és kockázhat zöldségeket, húsokat, gombákat és sok mást.
A katai kések 5 rétegű kézzel kovácsolt pengékkel és gyökérfa markolattalrendelkeznek. Gyantával kezelik, majd préselik és faragják - így minden kés egy teljes eredeti. A Katai sorozat 2020-ban elnyerte a rangos Reddot Design Award for Product Designdíjat.
A holland Forged márka különleges, ötletes késeket kínál, amelyek japán acélból kézzel készülnek. Ezek egyedi és kiváló minőségű termékek, nemcsak az anyagok, hanem a kivitelezés tekintetében is. A késeket gyönyörű, égetett fa díszdobozokbacsomagoljuk. Nagyszerű segítő és tervezési kiegészítő otthoni és professzionális konyhákhoz.
Ne feledje, hogy a kovácsolt Forged kések mesteri kézműves alkotások, amelyek sok éven át hűséges társai lesznek. Gyártásuk hosszú hagyományokon alapul, ezért érdemes rájuk megfelelően vigyázni: a Forged késeket soha ne mossa mosogatógépben, csak meleg vízzel és enyhe tisztítószerrel mossa, majd azonnal törölje le egy ruhával.
Miben egyedülállóak a Forged kések, hogyan készülnek, és mik a különbségek az egyes sorozatok között? Olvassa el Forged kések útmutatónkat.
Főbb előnyök:
- Univerzális szakácskés
- Szeletelés, aprítás, kockázás mindenféle ételből
- Katai sorozat
- Kézzel készült japán VG10 acélból
- Kézzel kovácsolt penge 5 rétegben
- Gyökérfából készült fogantyú
- Minden kés eredeti
- A 2020-as Reddot Design Award győztese a terméktervezés kategóriában
- Egyedi feldolgozás
- Kiváló minőségű anyag
- Luxus fadobozba csomagolva
- Kivételesen hosszú élettartam
Paraméterek:
- Penge hossza: 20,5 cm
- Anyaga: japán VG10 acél, gyökérfa
- Keménység 60 Rockwell
- Penge vastagsága 2 mm
- Csiszolási szög 22°
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Japán acél szakácskések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8720039620599 |
| Méret: | 21 cm |
| Pengehossz: | 21 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Szakácskés |
| Sorozat: | Forged Katai |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Forged |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
