Santoku kés CHAI DAO CLASSIC 17 cm, Wüsthof
Kód: WU1040135617100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A penge enyhe ívének köszönhetően a Chai Dao ideális a vágáshoz, aprításhoz és kockázáshoz. Az üreges fogazott penge légzsebeket hoz létre, amelyek megakadályozzák, hogy az extra vékony vagy puha szeletek a pengéhez tapadjanak. A kés a Classic sorozat része, amelyben késeket találhat egyetlen darab minőségi acélból kovácsolt, könnyű kivitelben, amely rugalmasabbá teszi a pengét, és csökkenti a fáradtságot szeletelés közben. Minden penge lézerrel ellenőrzött és kivételesen éles. A kések ergonomikusan formázott markolattal vannak ellátva, három szegeccsel. Higiéniai okokból nincs rés a fogantyú és az acél között.
Specifikáció:
- Praktikus zöldségkés kínai kés zöldséghez, húshoz és gyümölcshöz
- Klasszikus sorozat
- Vágáshoz, kockázáshoz és aprításhoz
- Az üreges fogazott penge megakadályozza, hogy az ételek a pengéhez tapadjanak
- Kés kovácsolt egy darab prémium acélból
- A penge speciálisan 58° Rockwell-re van edzve
- Könnyűszerkezetes kialakítás
- A penge lézerrel vezérelt
- Ergonomikusan formázott fogantyú három szegeccsel
- Tökéletesen illeszkedik a kézbe
- Optimálisan kiegyensúlyozott
- Higiéniai
- Mosogatógépben mosható
- Penge hossza: 17 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rozsdamentes acél Santoku kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 4002293109176 |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Méret: | 17 cm |
| Pengehossz: | 17 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Terméktípus: | Japán és Santoku kés |
| Sorozat: | WÜSTHOF Classic |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!