Kenyérvágókés SWISS MODERN 22 cm, Victorinox
Kód: VN6907022WG100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kenyérszeletelés mellett tészta vágására vagy sütemény leválasztására is használhatja a sütőlapról.
- Precíziósan élezett rozsdamentes acél penge
- A diófa fogantyú kemény és gyönyörű textúrájú
Swiss Modern sorozat
KésválasztékVictorinox A Swiss Modern nemcsak lenyűgöző teljesítményt, hanem vizuális élményt is kínál, így a főzés új szintre emeli a főzését. A kések kiváló minőségű rozsdamentes acélból készülnek, rendkívül kopásállóak, és a precíziósan csiszolt pengének köszönhetően a legkisebb darabok is könnyen vághatók. A fényűző megjelenésű sötét nyél válogatott diófából készült, így nagyon erős és gyönyörű textúrájú. Ugyanebből a sorozatból egy vonzó késtömb biztosítja a Swiss Modern kések biztonságos és stílusos tárolását.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kenyérvágó kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 7611160060846 |
| Méret: | 22 cm |
| Pengehossz: | 22 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Speciális kés |
| Sorozat: | Victorinox Swiss Modern |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!