Kenyérvágókés 21 cm, Victorinox
Kód: VN6863321B100 nap a visszaküldésreGondtalanul, ingyenes elszállítással
98% elégedett vásárlóÁrukereső: 1500+ ellenőrzött vélemény
Azonnali kiszállítás12:00-ig leadott rendelés esetén
50k+ termékértékelésVásárlóinktól írva
Termék részletes leírása
A kenyérszeletelő kés egy hosszú (21 cm-es pengével) és viszonylag keskeny, hullámos vágópengével ellátottkés, amellyel tésztát lehet szeletelni, süteményeket lehet leválasztani a formáról és kenyeret lehet szeletelni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kenyérvágó kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 7611160019851 |
| Méret: | 21 cm |
| Pengehossz: | 21 cm |
| Darabszám: | 1 db |
| Terméktípus: | Speciális kés |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Gyártó: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!